Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges Gyurcsány...

Nem nevetséges Gyurcsány Ferenc feltételezése, miszerint Orbán igazából nem is Sinopharmot kapott?

Figyelt kérdés

Én nem kételkedem abba, hogy O.V. keze messze elér, de ha neki kicserélték a vakcinát valami másra, akkor ott legalább 5 de inkább 10 beavatott (lefizetett) emberre szükség volt. Ez pedig túl nagy kockázat lenne, hisz ha kitudódik, annyit veszít vele, amennyit nem ér az egész.


Vegyük végig mi történhetett:

1) Már a raktárban kicserélték <= abszurd, feltűnt volna az ott dolgozóknak egy ilyen mértékű külső beavatkozás.

2) Szállítás közben cserélték ki <= még abszurdabb, a szállító cég logisztikáját, a szállító sofőrt és egy külsőst (aki a kicserélt vakcinát hozza) is be kellett volna vonni, de a járókelők is kiszúrhattak volna egy ilyet.

3) Az oltóközpontban cserélték ki <= legabszurdabb, az ott dolgozóknak feltűnt volna, hogy szokatlan dolgok történnek, ők sem hülyék, felügyelik azt, hogy mit adnak be a pácienseknek...


Én megértem a poént ebben, de mégis azt érzem, hogy Fletó inkább a hülyéket akarja lázítani ezzel a megszólalásával.


Ti mit gondoltok erről?



2021. márc. 4. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Orbán kínai vakcinát kapott, ez nem kérdés!
Gyurcsány vádjai biztos igazak!
Nem tudom, a vád akár jogos is lehet, de az is lehet, hogy kínait kapott.
49 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ki a fszt érdekel mit kapott a napraforgó?Akármit,kész!
2021. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyiket sem. Sima sóoldatot kapott.
2021. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Sima sooldat vagy vitamin szuri volt.be ne kajaljatok mar hogy ilyen szenny anyaggal beoltatna magat,amit az emberekbe akarnak adni.
2021. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem mint, ha Orbán mi9ndent jól csinálna (mert közel sem), de amit Gyurcsány művel a járvány kapcsán is, az szánalmas.

Szinte az egész bal oldal viselkedése szánalmas, ugye a kibicnek semmi sem drága, mindent kritizálnak, bár senki nem mondta még el konkrétan, hogy mit csinálnának másképpen, ami jobb lenne.

Ezzel nem a kormány intézkedéseit akarom védeni, mert sok részletével nem értek egyet, de a másik oldalról a kritikákon kívül semmi ötlet.

Jah, és ott van Sváby esete is., aki lead egy kampány videót a kínai vakcina ellen, majd beoltatja magát a kínai vakcinával - az sem kínai volt?

2021. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon nagy fokú naivitásra vall azt hinni, hogy Orbán Viktort nem oltották be kb. a legelső országba érkező vakcinaszállítmányből Pfeizerrel.


És a legkomikusabb az egészben, hogy ezzel az ég világon semmiféle baj nem lenne, teljesen normális, hogy az ország első emberét oltják először, hiszen krízishelyzetben ő eshet ki a legkevésbé a munkából. De nálunk ugye kell a "nép fia" tündermese, hogy ő egy év után kapott oltást...


A kínai vakcina logisztikája rettentően egyszerű: A miniszterelnök stábja hozta magával. Ebben semmi gyanús nem lenne, kiemelten védett személy, nem lehet megkockáztatni, hogy pl. egy fideszgyűlölő raktáros belenyomjon egy kis ciánt a neki szánt vakcinába. Nyilván ez abszurdum, de remélem érthető miért nem lenen furcsa, ha úgy ment volna oltani, hogy a stábja hozza magával az anyagot. Innentől kezdve pedig csak egy kis placebó kellett az üvegbe és senkit nem kell beavatni.

2021. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

"hogy O.V. keze messze elér, de ha neki kicserélték a vakcinát valami másra, akkor ott legalább 5 de inkább 10 beavatott (lefizetett) emberre szükség volt."


Öö miért is kellett volna ehhez bárkit lefizetnie? Az egész államirányítás a kezében van, csináltak már ingyen ennél durvább dolgokat is, mint egy injekció kicserélése... :D

2021. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Miért? Mit mondott Gyurcsány?
2021. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Inkább infarktust kapna, de végzeteset.
2021. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha már védőoltás, én is leginkább az elölt teljes vírusosat kérném. Szóval nekem normális, hogy OV is azt kapta.
2021. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy nem kapta meg. Csak az embereket akarják megölni. Magukat nem. A vakcina igazi hatása 1-3 éven belül jelentkezik, nem egyből, nem lesz feltűnő.
2021. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!