Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elcsíptem egy olyan beszélgeté...

Elcsíptem egy olyan beszélgetést hogy egy lakásban működő kozmetikai szalon tulaja "tojik" a hétfői zárásra, és nyitva marad, mert úgyse látszanak kintről. A rendőrségen érdemes hétfőtől anonim bejelentést tennem? Mekkora büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 16:31
1 2 3 4 5
 1/46 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Miért ez az olthatatlan vágy hogy feljelentsd? Mit zavar téged? A gyárakban több száz vagy ezer ember van együtt ùgy terjed a vìrus ahogy akar. Pont egy kozmetikus okoz bajt ahova egyesével járnak? De természetesen felnyomhatod ha nem birod ki.
2021. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy spicli vagy és rosszindulatú is.Kívánom neked hogy te is egyszer ilyen vagy hasonló szorult helyzetbe kerülj mint az a kozmetikus aki csak így tud megélni mert a drága kormányod bszik támogatást adni hiába megy a nagy duma.Téged kéne megbüntetni te szerencse csomag nem azt aki pénzt akar keresni hogy egyen és ki tudja hány gyereket tartson el
2021. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
Remélem ezt a primitív nyomorultat egyszer megveri valaki.
2021. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Az kéne neki hogy ne árulkodjon mint Júdás
2021. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Láttam délután valakit, maszk nélkül sétálgatott a pusztában, őt nem szeretnéd feldobni?
2021. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Én felpróbálnálak és megpörgetnélek.

Józsi bácsi.

64F

2021. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja és Wc-zés közben nem viselte a maszkot akkor fel kell dobni rögtön🤣🤣
2021. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 alletta ***** válasza:
100%

nem is értem, hogy merül fel valakiben, hogy a rendőrségen anonim bejelentést tesz egy kozmetikus ellen?

tükörbe nézve nem köpöd szembe magad?


ismered a körülményeit, tudod miért dolgozik ennyit?

2021. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Lölö szállodáit Balatonon 300 ember maszk nélkül építi...a filmforgatásokra 30-asával mennek az emberek buszokkal...az "üzemi éttermek" tömötten működtek eddig is...jaja, tuti a kozmetikus meg a műkörmös a "gyilkos" 🙄
2021. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Én a te fejedre tojnék a helyében egy jó nagyot.Van fogalmad mennyi ember maradt munka nélkül? Ilyen hülyék miatt tart ez az ország ott,ahol most.
2021. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!