Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány eltakarodott...

Ha Gyurcsány eltakarodott volna a politikából az előző választások idején, egy 2022-es Fidesz vs Összefogás milyen eredmény hozna?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 22:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanaz mint most.

Ha nem lenne Gyurcsány, találnának egy másik Gyurcsányt. Ilyen egyszerű. Amíg ilyen birka nép a magyar, ilyen megvezethető, addig egyáltalán nem sajnálom a sorsukat. Én már eljöttem onnan, nem nekem való.

2021. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De az a másik Gyurcsány nem az egyetlen, és hamisítatlan Gyurcsány. Sokan lehet, hogy az Összefogásra szavaznának, akik most Gyurcsány miatt nem teszik azt.
2021. márc. 4. 23:02
 3/27 anonim ***** válasza:

Én mint kívülálló, eddig csak a Jobbikot láttam erős pártnak a mostani kormányon kívül, bár sosem ástam magam bele a témába. Ők viszont túl szélsőségesek lehettek az embereknek.

De ha megnézed Gyurcsány bukása után csak azt látni, hogy mutogatnak egymásra a politikusok vagy egyéni hatalomra akarnak szert tenni vagy nem vehetőek komolyan...

Már azt sem tudom milyen pártok vannak. És ez szerintem az egyik probléma forrása is. Lehet mondani, hogy műveletlen vagyok, mert nem a politikán növök fel, de biztos nem vagyok egyedül.

2021. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Nekem vállalhatóbbak lennének nélküle.
2021. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 hypno ***** válasza:
25%

Akkor is azt nyomná a bolsi propaganda szakmányban, hogy a háttérből ő irányít...meg Soros.


Aki feléri ésszel, hogy az ellenzék vagy együtt zavarja el a tolvajokat, vagy sehogy, az úgy is rájuk szavaz, akinek meg kevesebb gógyi jutott, az meg eljátssza az önérzetest, mert jobbágylelkű papírkutya, aki még egy anonim szavazatot sem mer felválni.


Helyzet lesz 2022-ben faszikáim. Mutassátok meg, hogy van-e vér a pucátokban, vagy csak fanyalogni tudtok.

2021. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5

Szerintem meg ha nem hallanánk Gyurcsányról évek óta, akkor a Fidesz hiába próbálkozna a háttérből irányít dumával, nem lenne akkora hatása, mint annak, hogy Feri még mindig ott parádézik.

2021. márc. 5. 18:17
 7/27 hypno ***** válasza:
37%

#6


Sorost mikor láttad utoljára?

Segítek. Amikor kinyomták óriásplakátra, meg amikor ment bolsi propaganda a nevével.


És ellenség, akitől rettegni kell? Az orbánisták szerint igen.

2021. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7

Nem. A legtobb "Orbánista" leszarja.

Sokkal tobben szavaznak azért a Fideszre, mert elégedettek a kormányzásukkal, vagy mert Gyurcsányt nem akarják újra hatalom kozeleben latni.

2021. márc. 5. 19:24
 9/27 hypno ***** válasza:
52%

#8


Jó, de ezek ne aggódjanak már az ellenzékért meg az összefogásukért, mert úgysem szavaznának rájuk.

Ha gyurcsány pártja nem létezne, akkor sem.

2021. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9

Dehogy aggódunk értük. Szerintem meg van egy réteg, aki azert nyomja Fideszre, mert nem birja Gyurcsány képét. Es van egy sokkal nagy reteg, aki azert nem fog szavazni, mert nem burja se Orban, se Gyurcsany képét. Ha Gyurcsan eltakarodna, azok a Fidesz ellen szavaznanak, de igy meg reszt sem vesznek a valasztasokon.

2021. márc. 5. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!