Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg újra bepánikolt a nép...

Tényleg újra bepánikolt a nép és megindult a roham?

Figyelt kérdés
Azt mondták, újra slágertermék a liszt, a cukor és a vécépapír.

2021. márc. 5. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vécépapír,ez az ami mindenek felett áll.Még most vegyél párezer gurigával mert ki tudja mi lesz holnap.Pàrszáz liter ivóvizet is tartalékolj mert nem lehet tudni hogy mi lesz egy hét múlva.
2021. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A rezsim miatt pánikolt be,ezt is nekik köszönhetjük.Megbuktak,alkalmatlanok, semmihez nem értenek, haszontalanok.
2021. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kis kerti traktort lehet venni hétfőtől, de mezőgazdasági nagy traktort nem. A szerviz is szolgáltatás, ha a gazdának gabonavetés közben bedöglik most a traktorja, majd március 22-dike után fogják elkezdeni a javítását?
2021. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Én azt röhögtem, hogy sok ellenzéki nem vesz krumplit meg tésztát politikai-elvi alapon. Ez az ország hogyan tud ennyi hülyét kitermelni?
2021. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Online Auchanből délután március 17-én volt a legközelebbi nyitott időpontja. Úgyhogy van roham.
2021. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!