Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák hány százalékának van...

A romák hány százalékának van közüzemi számla és szja adóhátraléka?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erről adat.
2021. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen adat erről, de tippelni gondolom te is tudsz.
2021. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ezt honnan lehetne tudni?

Sehol nincsenek a romák külön nyilvántartva. A szolgáltatóknál nem vezetnek olyan listát hogy X roma, Y meg nem roma. Annyit lehet tudni hogy adott területen ahhoz a szolgáltatóhoz tartozó ügyfelek között mekkora a tartozások aránya.

Az utóbbi években drasztikusan csökkent a kintlevőségek nagysága országosan. Ez köszönhető főképpen annak, hogy nem éves elszámolások vannak már mint régebben, hanem kéthavonta kimennek az órákat ellenőrizni, így nincs lehetőség a nagy tartozás felhalmozására. A segélyeket meg nem készpénzben kapják hanem az önkormányzat kifizeti belőle a számláikat és együtt mennek bevásárolni velük a pénzből. Így oda kerül a pénz ahová az állam, önkormányzat adni akarta.

Ha a véleményem számít, akkor nyilván a lakosság átlagos adósságánál nagyobb %-ban vannak a romák között tartozások, mivel a romák között nagyobb azok száma akik alacsony jövedelemből vagy munkanélküliként élnek, természetes hogy ennek következtében akkor közöttük jóval többen lesznek akiknek közüzemi tartozása van.

Az SZJA hátralék az inkább kevesebb szerintem. Mivel SZJA az munkaviszonyból vagy legális vállalkozásból, cégből keletkezne.

2021. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marad a tipp.
2021. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rasszista lenni, de volt osztálytársam aki róóma volt már 16 évesen bmw-vel járt úgy, hogy 17 a jogsi korhatár meg akkor aktuális új iphon-ja volt meg aranylánc ( amit sosem mutatott meg, higy milyen nehéz, mert a tömör arany állítólag nehéz ) na náluk ki volt kapcsolva a víz mert nem fizették meg a villany mókulva volt, ezt onnan tudom, hogy voltam náluk mert én nem vagyok rasszista és jártam a róóma osztálytársaimhoz elfogadni őket. ( vicceltem, azért voltam ott mert a haverom szintén iphonja ott jelzett, hogy ott van :D , addig nem tudtam, hol lakik)
2021. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A segélyeket meg nem készpénzben kapják hanem az önkormányzat kifizeti belőle a számláikat és együtt mennek bevásárolni velük a pénzből. Így oda kerül a pénz ahová az állam, önkormányzat adni akarta."


Ezt álmodtad vagy mi? Mert nincs ilyen

2021. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért érdekel?
2021. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!