Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Most, hogy Dr....

Fideszesek! Most, hogy Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr megkérte az átlagszavazóit arra, hogy "halasszák el a luxusútjaikat", nem lábad könnybe a szemetek?

Figyelt kérdés

"Jobbik: földhözragadtabb kérdések foglalkoztatják a magyarokat a luxusrepülőzésnél"


[link]



2021. márc. 5. 13:10
A kérdező szavazást indított:
De igen és vissza is mondtam a következő tíz utat a Mali-szigetekre!
Nem, inkább dühít, hogy nincs hol elvernem a havi nyolcvanezremet.
Nem tudom, ha Józsi a közmunkás szomszédom nem megy, akkor én sem!
Ki az a Lölő?
más, leírom
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként te trollkodásból írtad ki a kérdésed, de ha ránézel, az Emirates járatai épp úgy vannak kitalálva, hogy bármely nyaralóhelyről korlátozás nélkül hozzák haza azokat a pööööcsfejeket, akik nem értették meg a vírus veszélyességét, ráadásul kellően sok pénzük van.

Egyébként remélem, oltatod magad, és csak látszólag vagy ilyen felszínes.

2021. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Ilyen gyatra kérdést....

Még szép és amúgy hasznos mindenki számára, hogy nem vagy Fidesz szavazó 😂😂😂🤯

2021. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

#1 Mi a probléma azzal, hogy a korlátozásokat betartva, a szükséges tesztekkel valaki az amúgy is induló repülő járatokon közlekedik? :D Nem értem.

Ennyi erővel vásárolni se menjen senki még a korlátozásokat, maszkviselés szabályait betartva SE mert meg kell érteni a vírus veszélyeit, ami a negyedik sorban lévő ecetes doboz mellől is ránk leselkedhet, nem csak Dominikán :D

2021. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Professzor titulust lehagytad.
2021. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Halasszák el luxusútjaikat és hamarosan jön a tavasz, nyár a Balaton szezon és hoppá a vírusnak nyoma sem lesz, köcse' el pénzét lőlő luxus balatoni és ne sajnálja egy az 3500 forintot, halászlé 15 ezer, kérem mert ez luxus üdülő.
2021. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!