Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sátánista tanárok ellen mit...

Sátánista tanárok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Így megy ez már évtizedek óta. A tanári testület egy sátánista szektának a tagjai. Minden héten fekete misét tartanak, égett tömjén szag jön ki a tanári szobából gyakran.


Félek tőlük, mert mindenáron titokban akarják tartani a vallásukat és azt nem tudom meddig mennének el, hogy ne tudódjon ki. sok gyerek pletykál furcsa jelenségekről pl. állítólag egy gyerek szemtanúja volt, hogy a tanári szoba melletti ajtó, ami egy pincébe vezet, valamilyen ismeretlen erő hatására becsukódott, majdnem sérülést okozva az egyik gyereknek.


Illetve rejtélyes balesetek is történtek, egyszer egy vendégmunkás alól valami erő kirántotta a létrát és három csontja is eltörött, úgy megsérült. Gyakran kántálnak a tanárok fura szövegeket idegen nyelven és magyarul is, pl. hogy "a sötétség erői ruházzák fel őket ördögi hatalommal" meg ilyenek. Illetve valamilyen ördögöt akarnak megidézni állítólag. Egyszerűen nem értem, hogy a tanári kar, hogy lehet ilyen begyöpösödött szektás a 21. században. A rendőrséghez fordulhatok ez ügyben? Ti mit tennétek?



2021. márc. 5. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz kevesebb herri pottert.
2021. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pistike, az említett évtizedek alatt már bőven átlépted a 16. életévedet, ott hagyhatód az Általános iskolát így 30 valahány évesen.

ui.: Az egyik tanár üzeni sátáni nyelven, hogy "exercise book"(aki érti, érti, aki nem, nem)

2021. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
A sátánisták általában jobb emberek, mint a keresztények. Hát legalább molesztálni senkit sem fognak, szóval szerintem addig örüljetek.
2021. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Ők is úgy tartják, hogy valójában ők a jók, bár szerintem mindenkinél ez így van, hogy amiben hisz az a helyes. Én nem vagyok vallásos, bár alapjában kereszténynek tartom magam, meg is vagyok keresztelve és alapvetően a keresztény értékeket tartom a magaménak, bár azt amúgy sosem értettem, hogy a a keresztényég annyira a jóságon és a segítésen alapszik ahogyan mondják, akkor mégis miért van annyi szenvedés a világban?
2021. márc. 5. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát erre nem lehet egyértelmű választ adni, mert elég komplex probléma. De a vallások miatt elég sokan szívtak és szívnak most is. A sátánizmus ezen vallásokhoz képest ártalmatlan.
2021. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Évtizedek óta? Te hova, milyen környékén jársz iskolába.. ha szabad ilyet kérdezni?

Illetve, honnét tudod hogy fekete mise?

A legtöbb ember nem is tudja mi az.. Mit tesznek, miből gondolod hogy abban hisznek?

2021. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez csak egy vallás...
2021. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gyakran valami Azazel nevű lényt szólítanak meg és neki akarnak engedelmeskedni. Tudtok róla valamit?
2021. márc. 6. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:
2021. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És hol van ez az iskola?
2021. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!