Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a Fidesz egyedülál...

Mit szóltok a Fidesz egyedülálló eredményéhez, és hogy így szembe mernek menni a trendekkel?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a járvány elleni védekezésben a Fidesz olyat tett, amelyre a világ egyetlen más országa sem volt eddig képes: Magyarország az egyetlen állam a világon, ahol a járvány kitörése óta az önkormányzatokat és a lakosokat nem hogy nem támogatták, hanem pont hogy elvonásokkal sújtották. Sehol máshol nem történt ilyen, a legtöbb állam támogatja az embereket, a munkavállalókat, a vállalkozásokat, de legalábbis nem sarcolja őket még jobban. A Fidesz egyedüliként a járvány alatt vont el forrásokat számtalan önkormányzattól (természetesen azoktól ahol nem fideszes a polgármester), ez egyedülálló az egész világon.

Ti örültök hogy az Orbán-kormány újabb unikális eredményének, és hogy fittyet hányva a libsi trendekre, ők nem fognak holmi támogatásokat osztogatni az önkormányzatoknak (csak természetesen Mészárosnak meg Rogánnak)?



2021. márc. 5. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mit hergeled az embereket? Nincs elég baj? Amúgy tőlem nem vontak el semmit.
2021. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Engem pl nem hergelt fel! Ez köztudott tény, csak hülyék az emberek tüntetni menni. Bezzeg amikor internet lett volna...
2021. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Az amit a fidesz tett valóban újdonság: ennyi hülyét gerjeszteni egy országban, mint ahányan ti vagytok, az tényleg nem semmi.

Attól mert ezt hazudjátok mindenfelé, attól még a magyar kormány nem csak elvont. Az önkormányzatok - helyi szervezetek mindenhol vesztettek pénzeket. Tényleg azt hiszed hogy más országokban mindent az állam tud állni zsebből úgy, hogy a helyi közigazgatásba meg ugyanannyi maradhat a bevétel?

Az önkormányzatnak mi a ló... a dolga szerinted egy járványhelyzetben? Mégis mit hiszel mire van az önkormányzatok bevétele ha nem pont arra hogy ilyen helyzetekben el tudja az ország látni az embereket?

Azt gondolod hogy az állam fizessen ki ezer milliárdot a védekezésre, de mellette minden maradjon ugyanúgy helyileg, hogy jusson osztálykirándulás támogatására meg virágos kertekre is? Szerinted az önkormányzatoknak nem ugyanúgy az emberek adóiból van pénze mint az államnak? Ha az önkormányzat mindent ugyanúgy megkap - és el is költ persze - akkor az államnak kell TÖBB ADÓT beszednie tőled. Ez mitől lenne jobb?

Tényleg azt hiszitek hogy az államkincstárban terem a pénz és az nem az állampolgárok megsarcolása lenne ha az önkormányzat is elköltene minden pénzt amit eddig és MÉG kellene ekkora kiadást előteremteni mellette?

Mégis honnan kellene az államnak ezt kifizetnie?

2021. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Tudom, hogy még Sierra Leone is jobban támogatja a válságban az állampolgárait, de ebben is van igazság. A magyar az rendkívül, a végletekig irigy nemzet, egymásra irigyek a legjobban. Ha a Sanyi kapna pénzt az államtól a Feri meg nem ott iszonyú konfliktus lenne. Ezért nincs semmilyen állami támogatás rendszer, mert a magyarok ezt nem tudnák kezelni.
2021. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

valóban ez történik.

viszont az eredményt a verseny befejezése után értékeljük.

és az,hogy ezek a mocskos férgek ezt tették a honfitársaikkal,nem fog szó nélkül maradni.

a börtönben fognak megrohadni ezek a ge cik.

2021. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

#4 VAN állami támogatási rendszer, mit nem lehet ezen megérteni? Nem Sanyinak adják a kezébe, hogy tessék, munkanélküli segély lejárt ugyan de küldünk még kis pénzt, hanem a cégeknek adják hogy Sanyi NE LEGYEN MUNKANÉLKÜLI. Ezért van ma csak pár ezerrel kevesebb aktív munkavállaló mint a járvány előtt.

Most is minden bezárni kénytelen vállalkozásnak meg cégnek elengedik az egész hónapra a bérleti díjakat (gondolom ahol államtól, önkormányzattól bérelnek helyet), megkapják a bértámogatást, adókedvezményeket, mint amiket kaptak korábban a szállodák vagy éttermek.

2021. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Mészáros Lőrinc szállodáit támogatták csak, a többit nem :D

Nem furcsa?

2021. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

6.

semmi ilyesmi nincs.

én önkormányzattól béreltem üzleteket évtizedekig.

mikor jeleztem,hogy be vagyok zárva, akk miért is fizessek bérleti díjat?

arra az volt a válasz,hogy adott hó 10.éig befizetem vagy végrehajtást kezdeményeznek.


szóval max álmodban engedik el a bérleti díjat.

ne keverd már mo-t hollandiával.

2021. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

"Ez köztudott tény, csak hülyék az emberek tüntetni menni"


Miért nem kezted el? Túl hülye vagy hozzá? Nem szidni kell a többit, hanem elkezdeni, amit akarsz. Egyedül akár. Aztán majd csatlakoznak. A sikertelen ember mintapéldája vagy már ebből az 1 mondatból is, másra tátod a szádat.

2021. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg zseniális! Most pedig kérdezd meg róla az állampolgárokat is!
2021. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!