Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg "csak" 2...

Szerintetek tényleg "csak" 2 hétig fog tartani a teljes lockdown, vagy meghosszabbítják?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 22:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Itt sosem volt teljes zárlat és hosszan tartó tényleges kijárási tilalom."

Akkor tavaly tavasszal mi volt?


"Nátha, hol okoz halált, tüdőgyulladást meg megannyi mellékhatást amit itt felsorolhatnék hosszan. Soha nem okoz."

Okoz, csak nagyon ritkán. Pont mint a koronavírus.


"Azonban azt sokan figyelmen kívül hagyják és te is, hogy mi akiknek nem okoz gondot nem mehetünk össze-vissza rendezvényekre, koncert, étterem és még hasonlók ahol sok ember gyűlik össze, mert akkor annál jobban terjed és minél több emberhez jut el annál több lesz a mutáció is."

Ha te beoltatod magad, nem mindegy neked? Én ha kell, lemondok írásban arról, hogy kórházban kezeljenek coviddal, ha cserébe nem kell beoltatnom magam és újra szabad lehetek.


"A dél-afrikai és a brit is rosszabbnak tűnik és már a fiatalabb korosztálynál is elkezdi a súlyosabb tüneteket produkálni."

Sem a dél-afrikai, sem a brit mutáció nem létezik. Azért találták ki őket, mert az emberek normálisabbik fele már nem rettegett eléggé a koronanáthától.


"Semmi garancia nincs rá, hogy rosszabbodik idővel a helyzet sőt én meg is lepődnék, ha nem így lenne."

Nézd meg azokat az országokat, ahol nincs covidiktatúra, pl. Svédország, Fehéroroszország, Mexikó. Egyikben sem omlott össze az egészségügy, és egyikben sem halt ki a népesség.

2021. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Csak két hét... Komolyan ennyit nem lehet kibirni?
2021. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"Akkor tavaly tavasszal mi volt?"


Az nem volt olyan, mint Olaszországban. Az a teljes kijárási tilalom, vagy ugye Amerika bizonyos részein.


"Okoz, csak nagyon ritkán. Pont mint a koronavírus."


Pont? :DDD Arányok, arányok! A sima megfázás az sima megfázás, nem olyan megfázást írtam ahol tüdőgyulladás lesz. Tehát ergó az ebből kialakuló halálozás száma gyakorlatilag 0. A koronavírus okozta halálozás, meg nem ennyi. Te hol élsz komolyan? Gödény úr oldalát csak nem lájkolod te is? Mondom csak elbagatelizálod megint. Teljesen mindegy, hogy egy csomó fiatalt nem érint úgy, ha köztünk terjed akkor mutálódik és abból lehet később a nagyobb baj. Ennek ékes példája az is, hogy a dél afrikai mutánsra már nem olyan hatékonyak a vakcinák. A brit pedig jobban terjed és súlyosabb lefolyást eredményez. Ezek klinikai vizsgálatokon alapuló tapasztalatok, amit mérések és számok mutatnak. Tudom-tudom sokkal hitelesebb az ilyen bemondásra orvosi végzettség nélkül közölt hablatyokat mondó figurák szavai, mint gödény pl.



"Sem a dél-afrikai, sem a brit mutáció nem létezik. Azért találták ki őket, mert az emberek normálisabbik fele már nem rettegett eléggé a koronanáthától."


Nem létezik! :DDDDDDDDDD Kész....na mondom én, hogy ilyen agyhalottak közé tartozol te is, mint a gödény és még lehetne sorolni. Biztos youtube-on is megtekintettél már egy-két összeesküvés elmélet hívő által készített videót. Egyébként minden vírus folyamatosan mutálódik, ez egy természetes folyamat. Az influenza is csak nincsen így külön ismert neve. Olvasgassál néha kicsit komolyabb dolgokat is az összeesküvés elméleteket hirdetők helyett, pl olyan orvosi szakkönyvet amiben a vírusevolúcióról is szó van. És még mielőtt megjegyeznéd az influenza azért nem okoz akkor bajt és a mutációi, mert sokkal régebb óta velünk van, mint ez. Ilyen egyszerű.


"Nézd meg azokat az országokat, ahol nincs covidiktatúra, pl. Svédország, Fehéroroszország, Mexikó. Egyikben sem omlott össze az egészségügy, és egyikben sem halt ki a népesség."


Különböző adottságú országok, különböző intézkedések. Svédország pont szörnyű példa. Elismerték, hogy óriásit hibáztak és nagyon rossz halálozási statisztikájuk volt európa szinten. Meg ki beszél ilyen végletekről, hogy kihal a népesség? Ez hogy jön ide? Sehogy. Fehéroroszország hahaha, ahol az a korrupt diktátor az úr? Biztos totálisan hiteles adatok jönnek ki. Sok országban nincsen olyan szinten az egészségügy, hogy megbecsüljék a valós helyzetet vagy nem hagyják nekik. De a helyzet nagyon rossz és csak rosszabb lesz és te is része vagy ennek ezzel a szemlélettel. Mondjuk ezt úgysem fogod megérteni soha és igazából nem is fogom tovább fárasztani magamat ezzel. Mondhatnám, hogy gondolj amit akarsz csak ebben a helyzetben sajnos az károkat is tud okozni, de szerencsére náladnál sokkal komolyabb emberek és szakemberek döntik el mikor lehet engedni a korlátozásokon és mikor nem. Persze tudom-tudom, biztos inkább titkos társaságok, háttérhatalmak és ilyesmik döntenek! :D Mindennek van határa, kivéve az emberi butaságnak és hiszékenységnek.

2021. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#32: Sajnos ez van láthatod, ettől már kikészülnek sokan. Szegény kisgyerek aki úgy születik, hogy rákos és végig küzdi a fiatal éveit és talán kis eséllyel meggyógyulhat egy kórházban éli emiatt az életét az mit szóljon? Az hova mehet, annak milyen kilátásai vannak. Ezek meg itt sírnak ilyen kisebb korlátozás miatt, ami lehet tart 2 hétig vagy 2 hónapig. Nem voltam sosem egy filantróp típus széles értelmezésben véve, de ez csak mélyíti ezt a nézetem az biztos.
2021. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ja persze. Meg az éetfogytiglanosoknak a börtönben.

Fel sem tűnik nekik, hogy kijárási korlátozás van.

Vagy mégis...?

2021. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!