Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dohányboltokat miért nem...

A Dohányboltokat miért nem zárják be a koronavírus miatt? A dohány az nem élelmiszer

Figyelt kérdés

Miért nem zárják be a dohányboltokat a vírus miatt?


Ha március 8 után a virág boltok is bezárnak a dohányboltok miért nem zárnak be?

A dohány termékek azok nem élelmiszer termékek.



2021. márc. 5. 23:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Árulnak italt is gondolom ezért. Amúgy jó lenne, senki se füstölne hetekig.
2021. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de a nikotin függőség más, mint a pollen allergia.
2021. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
A drogériákat meg a benzinkutakat sem zárják be kérdező, az sem élelmiszer amiket ott árulnak.
2021. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
4 millió függőt nem okos dolog felbszni, szerintem ennyi.
2021. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Igen, az internetre is mennyien ugrottak :D

Ha azt lekapcsolnák, akkor biztosan vér folyna...(bár vannak olyan szakértők, akik szerint lekellenne...)

2021. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Elore leszogezem, soha sem dohanyoztam, semmilyen szinten sem fogott meg, teljesen erdektelen szamomra.

Szerintem a dohanyzas mas tema mint a virag, mivel kemiai es psziches fuggoseget is okoz, annak aki dohanyos ez kozel letszukseg. Ha bezarnak a dohanyboltokat a letezo legnagyobb illegals piacot hoznak letre ugyan azzal a dontessel. Az senkinek sem Jo, az allamnak kieses, a kereskedonek bonyodalom es kockazat, a vegfelhasznalonak pedig egeszsegugyi kozkazat (teli lenne a piac rossz minosegu, olcso, konnyen beszerezheto kelet-europai hulladekkal) es illegalis felhasznalasbol eredo megelhetesi bizonytalansag (buntetes, felelossegre vonas).

2021. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

És a állateledel boltokat? Nekem se kutyám, se macskám szóval nem érintene, erre meg most minden ilyen korcsot etetni fognak mert nem zár be? Hogyan van ez? Állat többet ér mint az ember?


Nyugi , csak viccelek, de érdekel, hogy ki vette komolyan, nyomj egy pirosat ha komolyan vetted.

2021. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez a kerdes inkabb csak provokativ/szarkasztikus. Egy cinikus “ha mar azt is, akkor miert nem mindent zarnak be?”

Dohanyboltba bemennek 4-5en megveszik a cigit es jonnek ki.

Nem fogdoznak ossze mindent stb.

Meg a cigi “hetkoznapi” fogyasztoi termek, mint masnak a kaja, pia. Oruljunk, hogy legalabb az van nyitva (nem dohanyzom, de valaki mas biztos orul)

2021. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleve honnan szedted hogy csak és kizárólag élelmiszert lehet árusítani, semmi mást?
2021. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
#9 Megmaradt a fejeben a sajtoban valamikor egy ilyen formaban kozolt gondolat, azt osszemosta az aktualis lelki allapotaval es igy keletkezett egy rendkivul bugyuta kerdes.
2021. márc. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!