Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti elégedettek...

Fideszesek, ti elégedettek vagytok a kormány koronavírus illetve ehhez tartozó gazdasági hatások kezelésével?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mar volt ilyen kerdes olvasgasd azt
2021. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Igazságtalannak érzem, hogy a kormány tagjai már-már saját egészségüket veszélyeztetik, hogy ilyen sokat dolgoznak értünk. Most már tényleg el kellene menniük kicsit jachtozni, mielőtt esetleg valami bajuk történne.
2021. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majdnem jó kategória
2021. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Mar volt ilyen kerdes olvasgasd azt"


De én a friss 2021.03.06. állapotra vagyok kíváncsi

2021. márc. 6. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem a tüdejüket fújják ki a szájukon.Munka közben.
2021. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orbán Viktorral elégedett vagyok!
2021. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a települési önkormányzatok kezelése csúnya volt tőlük. Az még érthető, hogy csökkentik a vállalkozások adóterheit, iparűzési adókat, de akkor meg kellett volna engedni az önkormányzatoknak, hogy ha szükségesnek találják, akkor egyéb forrásból pótolják a kiesést. Az ingyenes parkolás Budapesten sem egyértelműn jó hatású.

A vendéglátással, turizmussal foglalkozó cégek is állítólag késve kaptak támogatást, ami szintén negatív hatású lehet.

A munkanélküli segély 3 hónapos időszak meghosszabbításának elutasítása sem helyes lépés ilyen válságidőszakban. Most főleg nem igaz, hogy csak az nem talál munkát 3 hónap alatt, aki nem is igazán akar dolgozni.


Állami költségvetési szinten szerintem jól döntöttek, hogy hagyták megemelkedni a költségvetési hiányt, nem jöttek nagy megszorítások a válságban, de felelőtlen, nagy pénzszórásba sem kezdtek a jegybankkal közösen (bár a meghirdetett lakásfelújítási támogatások alapja megkérdőjelezhető).

2021. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem!
2021. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!