Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország elárulta az...

Magyarország elárulta az EU-t, NATO-t az orosz, kínai vakcina vásárlással?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 13:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

[link]


Erre van oltás?

2021. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
56%

Senki nem mondta hogy olcsóbb, ezt csak ez egyik kommentelő írta :D

Amúgy azért veszünk kínait, mert AZ VAN.

Ha a boltban árulnak 3 féle tojást, a két olcsóbb már elfogyott, de te mindenképpen tükörtojást szeretnél vacsorázni, akkor megveszed a drága tojást.

Egyébként ha végre egyszer be lesznek oltva az idősek és nyithatunk, akkor a gazdaság fellendülése sokkal többet fog visszahozni, mint a drágább vakcina.

2021. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%

Ezt senki sem tekinti árulás, a balhét az csapta ki, hogy a kormány egy nyugatellenes kommunikációt választott még a vakcinabeszerzések kapcsán is. Amit azért nem éreznek sokan méltányosnak mert

1. a nyugati vakcinák, mint láthattuk olcsóbbak a kínainál

2. alapból pofátlanság járvány közepén politikai ellentétekre játszani

3. kifejezetten azért van közös EU-s beszerzés, hogy az olyan kicsi, gyengébb gazdaságú országok mint MO. is egységes ütemben kaphasson vakcinát, ne pedig Németo. és Franciao. ránk licitáljanak és kerüljenek előrébb a kiszállítási sorrendben


Én erre az álságos politikai kommunkációra láttam kritikát, arra a tényre, hogy mi az oroszoktól és kínaiaktól is rendelünk vakcinát, arra nem.

2021. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

#12


Magyarország kormánya mondta, hogy nem kell 1.74 millió moderna vakcina, mert drága.

Innen jött az, hogy én azt olvastam, hogy a kínai még drágább és mégis azt veszik. Keress rá nyugodtan, ennyi vakcina lett visszautasítva a kormányunk által, pedig árban a fele lett volna akkor a kínainak.


(Utána jött egy szépítés, hogy nem tudták volna "időben" szállítani a vakcinát. Majd kína se tudta időben szállítani, azóta is várjuk azt a mennyiséget.

Szóval jó lenne tudni, hogy akkor miért a kínait vesszük dupla áron és miért lett elutasítva 1.74millió vakcina, ha egyszer kell.)

2021. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Magyarország saját magát köpte szembe, ugyanis az OGyÉI időben nem módosította gyógyszer engedélyezési előírásait és nem léptetett életbe vészhelyzetre vonatkozó szabályokat.
2021. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom felfogtad-e - kérdező, - hogy az eu árulta el az állampolgárait a vakcina rendelések körüli szerencsétlenkedésével! Nem mindenkinek van türelme, idege kivárni azt, hogy euro ezrekért ott masztizzanak hónapokon keresztül brüsszelben, amíg akár ki pusztulhat a fene nagy jólétükben a fél kontinens! Menjenek oda, ahová gondolom, - több, mint provokatív volt a szerencsétlenkedés és ujjal mutogatás, amit hónapok távlatában jelenleg is művelnek!
2021. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha, csak az Eu korrupt vezetésére hagyatkoznánk, akkor sokkal kevesebb beoltott, és sokkal több halott lenne. Magyarország ,az EU szerencsétlenkedése miatt vesz kínai és orosz vakcinát. A keletieknek, pedig jó üzlet is. Azért ilyen drága.
2021. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!