Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lennének a választások...

Ha most lennének a választások jobbos vagy balos csizmát szeretnél hogy az arcodon taposson?

Figyelt kérdés

#választás #elnyomás #látszatdemokrácia
2021. márc. 8. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Jobbos csizmát kérek az arcomra, az (talán) mégse fáj annyira. Köszönöm Nagy Testvér!
Balos csizmát kérek az arcomra, az (talán) mégse fáj annyira. Köszönöm Nagy Testvér!
Így is úgyis csizmát kapok az arcomra (lásd elmúlt egy év szerte a világon), akkor minek szavazni?
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A demokráciát nem a balos kormányok bontották, hanem a fidesz az utolsó 10 évben, úgyhogy egyértelmű, hogy melyik tapossa jobban az átlagember jogait.
2021. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te biztosra mész csizmát illetően. Szereted a csizmát, különösen az arcodon.

Én biztosra megyek a csizmát illetően. Kizárt, hogy az arcom közelébe kerülhessen.

Sok egyéb között ez egy különbség közöttünk.

2021. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"úgyhogy egyértelmű, hogy melyik tapossa jobban az átlagember jogait."

Melyik tapossa jobban. Szóval számodra a csizma (a tulajdonos személyétől függően) belefér. Értem. (Az ilyen gondolkodás egyébként nemigen fog demokráciát hozni)

2021. márc. 8. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:

A csizmahasonlatot nem én hoztam, hanem te, nyilván mert te így érzed, ahhoz fűztem magyarázatot, hogy milyen erősségű taposást érezhetsz az arcodon.


Személy szerint taposást nem élek meg, inkább korlátozásnak élem meg, hogy korlátoznak a jogaimban. A mostani kormány jobban, vagyis korábban szabadabbak voltunk. Nem előrefelé haladtunk a további szabadság felé, hanem visszafordultunk, és szűkült a szabadság.

2021. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

A balos az csak papucs


A jobbos az vasalt csizma


na ez a különbség!

2021. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem.Téged minősít a kérdésed,rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.
2021. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész baloldali meg jobboldali..baromság.Ha egy embernek csak az egyik oldala működig az úgy hívják,hogy agyvérzés.


A két oldalnak együtt kellene működni.

2021. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most az a kérdés lényege, hogy ne szavazzunk az ellenzékre, maradjon a fütyisz?
2021. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elnézve, hogy átlagosan, hogy néz ki egy balos csizmás kandúrka/antifa. Inkább azt.


A jobbos csizma keményebben rúg.

2021. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!