Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék minél arrogánsabbak...

Orbánék minél arrogánsabbak Jakabbal szemben, annál inkább helyzetbe hozzák őt?

Figyelt kérdés

"Jakab Péter megmutatta budapesti albérletét a közmédiás zaklatóknak"


[link]



2021. márc. 8. 13:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

9# az már régen rossz!

De megnyugtatlak, végigcsinálják néktek a bohócparádét, aztán Fletó majd eldönti, hogy Klára asszony lesz a jelölt....

2021. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
11. Én az értelmes, távolba révedő tekintetét imádom. 😍
2021. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

#9 megnyugtatlak, hogy nálad magasabb kompetenciái vannak, és nem fog megélhetési problémákkal küzdeni. Az meg, hogy beeteti veled is a propaganda, hogy majd Gyurcsány eldobja, ha nincs rá szüksége, nem tudom hogy lehet ilyen kétbitesnek lenni, de akkor megsúgok neked egy nagyon egyszerű tényt:


Nem a DK a legerősebb ellenzéki párt, csak azért lett az EP választásokon jobb eredménye a vártnál, mert akkor épp egy mély pontja volt a Jobbiknak a hatalmi harcok végett, azóta tisztultak a dolgok. A DK csak Budapesten erős, ott el fogja vinni a körzeteket, de vidéken borítékolom neked, hogy a legtöbb körzetet a Jobbik fogja elvinni az előválasztáson, szóval nagyobb arányban lesznek Jobbikosok az ellenzéki összefogásban, mint DK-sok. Mellesleg Gyurcsány fejét elnézve, ahogy tönrement az évek alatt, olyan túl sok jót nem jósolok neki, de ki tudja. Jakabnak viszont mindig lesz helye a parlamentben, a legrosszabb esetben is bármelyik választáson megütik az 5%-os küszöböt, amivel ő mindenképp bejut, szóval ne aggódj, nem lesznek anyagi gondjai. XD

2021. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
14. Tényleg cikized Gyurcsányt jakabistaként? Ha nem viszi be a hátán, 22 után mehet tanítani valamelyik borsodi zsákfalu kisegítő iskolájába.
2021. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
#15 én, mint az összrfogás egyik kritikusa mondom, hogy te egy hatalmas gyöker vagy. Ennyire ne legyél már sötét! Most összefogásként indulnak, de ha egyedül indulna is elérnének 5%-ot, amivel Jakab bent lenne, hiszen pártlistán első, aki mindenképp bejut, ha a küszöböt elérik. Ennyire analfabéta ne legyél már. Mindig lesz 5% Jobbik szavazó, akárhogy indul akármikor. MSZP is létezik még mindig, pedig egyszer már majdnem tönkrevágták az országot. Sőt nem is 5%-al léteznek, hanem jóval többel.
2021. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Ennek a jobbiknak vége, ha tetszik ha nem. Leszerepeltek, ahogy az a pár proli is, aki még támogatja őket. Együtt a csürhével még bejuthat a parlamentbe.
2021. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

17:

"Ennek a jobbiknak vége, ha tetszik ha nem."


Neked tetszene, de szerencsétlenségedre más a valóság.

Fidesz-bukta, 2022!

2021. márc. 8. 15:59
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Kicsit el vagy tájolva. Gondolom ilyen 18 éves lehetsz. Én pl a Vona féle nemzeti Jobbikot támogattam. Voltunk több, mint 1 millióan. Most a Jakab örülhet, ha a Jobbik szerez 400ezer szavazatot a balosokból. A régi jobbikosok az MHM-hez mentek vagy nincs párjuk. Én se fogok Gyurcsány alá feküdt libsi Jobbikra szavazni.... Tévedésben vagy egy hangyányit. Ráadásul a baloldal vidéken elég rosszul áll. Márpedig a választás ott fog eldőlni.
2021. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40%

De sokat mondtátok már ezt.

Nosztalgiázz kicsit: [link]

Jujjj... Szegény másnap be se mert menni a parlamentbe.

Egy kis önmérsékletet kellene tanúsítanotok, és akkor nem lenne annyira kínos a bukás. De így...

2021. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!