Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért erőltetik annyira a...

Ezért erőltetik annyira a vakcinát a politikusok?

Figyelt kérdés

Nem tudom elhinni ahol ennyi haláleset történik világszerte hatóanyagok miatt, nem függesztik fel azokat.Csak az folyik a tv-ből adasd be, mert te leszel pókember superman, mert te mented meg a világot, és a többi demagóg szöveg napi szintű ismétlése.


Mindegyik cikket nem kerestem ki, de aki beírja a google, és még nem cenzúrázták ezeket a régebbi híreket, kikeresheti, hogy pl a svédeknél,norvégoknál, ahol nem szeretnek hazudni a politikusok annyira még, mennyi haláleset volt, még a kezdeti időszakban is.

most csak a pár nappal ezelőtti tények.

Ausztriában hivatalosan egy ember meghalt, másik embóliát kapott, és kitudja mennyit nem ismertek még el?

[link]

Majd Dél -Koreában szintén meghalt pár ember az oltás után.

[link]

Milyen fura, egyik oltás után sem állapították meg hogy a vakcina okozta a halálukat, de mégis fura, hogy beadás után meghaltak.

Még egy érdekes ügy Dél-Koreában, tavaly ősszel, mint mindenhol a világon influenza oltás propaganda reklámot hirdettek a kormányok, ebbe ha jól értelmeztem a cikket,''Hétfőig 59 ember vesztette életét''.

Majd hírzárlat, valamilyen vizsgálat, és olyan érdekes, itt is kitalálták, semmi köze a vakcinának hozzá, de fura módon leállították az oltást.

Ki mit gondol miért kell ennyire erőltetni ezt a szennyet, amit józan ember inkább a kukába dobna ki, mintsem beadatná valakinek?



2021. márc. 8. 18:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Dél-Koreai másik oltás sikertelenség.

[link]

2021. márc. 8. 18:42
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
A statisztikákba csak azt számolják bele aki kovidba halt bele. Aki a vakcina mellékhatásaiba azt nem. Elég egyszerű a matek innentől.
2021. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Azért erőltetik, mert momentán vagy fenntartjuk 4-5 évig a korlátozásokat míg mindenki át nem esik rajta vagy vakcinálunk, ezért erőltetik. Ennyi.

Most leírom szokás szerint, hogy a betegségbe kb. tízezerszer nagyobb eséllyel halsz bele, mint az oltásba, de a fogyatékosok -oltástagadók- ezt úgysem hiszik el. Csak baromi vicces, hogy egy életképes valóban veszélyes vírustól nem félnek, ennek a vírusnak egy darabkájától vagy vagy elölt formájától (ez van az oltásban9 meg rettegtek. De csináljátok, csak vicces.

2021. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miben halna bele sok ember, 2. ?

80-85 % koronavírus állítólag pozitív tesztet produkálókból, észrevétlenül átmegy rajta.

maradéknak van kisebb nagyobb problémája.

Csak a maradék problémája van felnagyítva, és az egész társadalomra kivetítve.

Influenzától több embert hallottam hogy jajj ez fáj az fáj, aki ismerősöm, pozitív volt, ismétlem teszt pozitív nem fertőző beteg, semmi problémája volt.

Egynek volt kisebb torokfájása, két nap alatt elmúlt neki.

Influenza szezonnál meg szinte minden ismerősöm mondta hogy ilyen meg olyan beteg volt.

na akkor hogy is van ez?

Milyen betegségbe halok bele szerinted tízezerszer nagyobb eséllyel?

Dobálózol itt a számokkal csak össze vissza.

2021. márc. 8. 18:56
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

"A statisztikákba csak azt számolják bele aki kovidba halt bele."


Uhum... És aki motorbalesetben hal meg pl, de egyébként fertőzött volt, az miért lesz covid halálesetnek elkönyvelve?

2021. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert valakiknek valamiért érdeke hogy olva legyünk. Nem kell találgatni, de biztosan van, akinek ez jó.
2021. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk 1,29 millió dózis vakcinát oltottak el, nem jelentettek halálesetet (legalábbis én nem tudok róla).

Az USA-ban pl. több, mint 90 millió dózist oltottak el, onnan sem hallottam halálesetről.

UK, 23,34 millió dózis.

Brazília 10,83 millió dózis.


Ilyen számok mellett ez a néhány jelentett haláleset, akármilyen szomorú is, de statisztikailag éppen csak megütik a hibahatárt.

2021. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Usa-ban nem jelentettek halálesetet?

Vagy angliában?

Mondja kiskegyed, a M1 hírcsatornát tetszik nézni?

Nem akarom kikeresni neked, mennyi ember volt amit még egy hónapja is olvastam, de remélem nincs még cenzúrázva ahogy a gugli ígérte.

mert ezek szerint azt nem szabad leírni hogy valaki belehalt, mert sérti a liberális gondolkodást, őszerintük.

Volt egy néhány, majd kiguglizod magadnak.

Izrael a legfurcsább, ott tényleg nem olvastam semmit, még mellékhatást sem, de ott szerintem állami szinten ment a propaganda, nem fért volna hivatalosan bele az oltási kampányba, ha valahol leírják mennyi ember halt meg, vagy kapott súlyos mellékhatást.

2021. márc. 8. 19:53
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Elképesztőnek tartom, hogy egy év és 14.000 halott után még mindig vannak egyesek, akik szerint nem létezik vírus. És azt is elképesztőnek tartom, hogy vannak olyan türelmes emberek, akik kifinomult modorban megpróbálják elmagyarázni, hogy mi a valóság.

Szerintem neked már mindegy. Én nem állok neki, mert úgyis csak pocskondiáznál.

2021. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ki tagadja a vírust?

Szerintem senki.

Én se írtam olyat.

DE!!!!

Azt írta, hogy mindez el van túlozva, erősen kihegyezve az oltási propagandára és az eltúlzott betegségszámokra és mellékhatásokra.

2021. márc. 8. 20:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!