Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan lehetnek olyanok, akik...

Sokan lehetnek olyanok, akik tesznek a hétfőtől életbe léptetett szigorításokra, és ennek látványosan jelét is adják?

Figyelt kérdés
Gondolok itt maszkviselési szabályok, vagy a javasolt távolságtartás mellőzésére. Ha a rendőr emiatt büntetne, valaki reklamálna nála?
2021. márc. 9. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

"Ha a rendőr emiatt büntetne, valaki reklamálna nála?"


Ha megpróbálna reklamálni, akkor adott esetben beviszik a rendörségre.

A büntetés nem kívánságmüsor, ha valaki nem tartja be a szabályokat, akkor azért büntetés jár.

2021. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

“ Ha a rendőr emiatt büntetne, valaki reklamálna nála?”


Volt rá példa, nem fogadta el a helyszíni bírságot, kapott feljelentést, ahol a többszörösét fizethette aztán itt “sírt” a gyakorin

2021. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én azt gondoltam hogy itt mivel fideszes város mindenki betartja.Rendesen fel is tettem a maszkom ellenzékiként nehogy szó érjen.Erre baccus kb 3 embert láttam maszkban a többinél meg kezkozelbe se volt 😂😂
2021. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
A rendőrök többségét nem érdekli, mert ők is tudják, mekkora baromságok ezek a szabályok.
2021. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk konkrétan a rendőrkapitányság épülete előtt is simán el lehet sétálni maszk nélkül ott sem érdekel senkit. Pont ma teszteltem, eredmény nulla.
2021. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

#5


Mondjuk szerencséd volt, a covid oldal szrint több ezer bünti volt helytelen maszkhordás miatt

2021. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 lehet. Itt mondjuk eddig sem nagyon terhelte túl magát a rendőrség a korlátozások betartatásával konkrétan le se xarták eddig se és nem is változik.
2021. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
#6 Megfélemlítés. A valósághoz pont annyi köze van, mint a fertőzöttségi vagy halálozási statisztikáknak: semmi.
2021. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!