Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoltátok volna valaha,...

Gondoltátok volna valaha, hogy Gyurcsányt egész egyszerűen vissza fogja sírni még az ország?

Figyelt kérdés

2006-ban vagy a 2008-2009-es válság után, a kutya sem gondolta volna, hogy valaha is Gyurcsányt fogjuk visszasírni.

Erre mit olvasok tegnap is? Még tovább emelkedett a népszerűsége. És főleg a Fidesztől szedi el a szavazókat. Az Ellenzéki Összefogás aminek az alapítója, az meg már 4-5%-kal erősebb mint a Fidesz-KDNP.

Gondoltad volna, hogy a magyarok Fletót fogják visszasírni végső elkeseredettségükben? Tényleg qrva szar amit a Fidesz csinált. Sosem volt még ilyen rossz az életszínvonal és a reálbérek mint most. Sosem volt olyan gazdasági visszaesés és infláció mint most. Nincs Európában még1 olyan ország amelyik ennyire képtelen kezelni a válságot. És stb. Van itt minden.



2021. márc. 10. 02:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Tök, totál egyértelmű volt, hogy a mostaniak át fognak menni a kb. engedetlen kutya kategóriába, mert, hisz ahol pínz van, ott egy idő után a gátlástalanság is elszabadul.
2021. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Kizárt dolog, hogy visszasírnák. Egy kényszer koalíció élén áll, semmi több.
2021. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyetlen egy volt fidesz szavazó sem szavaz Gyurcsányra erre mérget vehetsz.
2021. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek lehey. Az ország biztos nem.
2021. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ez megint bukta!
2021. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, felőlem bizonyítgathatod nekem, hogy Gyurcsány milyen f@sza volt.

Én megéltem a devizahiteles csapdát, a horror közüzemi díjakat, az inflációt, a nem kicsi reálbércsökkenést, a fél családomat érintő munkanélküliséget...és azt, hogy úgymond középosztálybeli becsületes honpolgárként egyszerűen 4-5 évig csak visszafelé lépkedtem...

A Fidesz kormànyok alatt érdekes módon pontosan az ellenkezőjét tapasztaltam. Innentől kezdve ÉN SOHA TÖBBÉ nem akarom azt a megalomániás hazudozó, alkoholista köcsögöt miniszterelnöknek!!!

2021. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Gyurcsány Ferenc miért vált ki az MSZP-ből?
2021. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De jó is lenne bezárni újabb 14 kórházat, ugye?

Meg franciáktól venni a csapvizet!

Zokogok!

Feri, gyere vissza, add el a 97 tonna aranyunkat!

A múltkor is ment a 33 tonnával!

2021. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A vörös-terrort is visszasírják páran még sem lenne jó újra ha akasztanának politikai okból hazánkban.
2021. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
63%
A kutya sem sírja vissza 😂
2021. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!