Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ATV politikai műsoraiban...

Az ATV politikai műsoraiban miért hiányoznak a kormánypárti meghívottak?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem deklarálják hogy az aktuális műsorban való részvételt éppen ki utasította vissza? Persze a Hírtévéből is gyakran hiányzik az ellenzéki vélemény de ők nem bitorolják a független titulust.

#médiaszabadság #médiafüggetlenség
2021. márc. 10. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki szavazó vagyok és szerintem az ATV rendben van.
Ellenzéki szavazó vagyok de engem is bosszant az ATV elfogultsága
Bizonytalan szavazó vagyok és szerintem az ATV rendben van.
Bizonytalan szavazó vagyok és engem is bosszant az ATV.
Kormánypárti szavazó vagyok és elégedett vagyok a Hírtévé riporterek kérdezési modorával.
Kormánypárti szavazó vagyok és én is utálom a Hirtévé provokációit.
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívják őket, csak nem mindig jönnek, de szoktak lenni rendszeresen amúgy az ATV-n.
2021. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

"független titulust"


Tudod, mi az, hogy független? Nem az, hogy nincs irányvonala, hanem hogy hajlandó bírálni a saját oldalát is. Az ATV-n egy csomó beszélgetős műsorban ostorozzák az ellenzéket is a rendszeres vendégek.


A hírtv-n viszont soha nincs olyan, hogy mondjuk egy fideszpárti meghívott a fideszes korrupciót szóvá tenné.


Ez a függetlenség, hogy nem az van, hogy a sajátjainkat soha nem kritizáljuk, ami a fideszes sajtó fő alapelve.

2021. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-> "Tudod, mi az, hogy független? Nem az, hogy nincs irányvonala,.."

Ez most a Te kinyilatkoztatásod vagy az univerzum általános törvénye?

Ha van irányvonala az már nem szakmaiság hanem agymosás! A többiben igazad van.

2021. márc. 10. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:

3: anyagilag minden sajtótermék függ valakitől, mert nagyon ritka az olyan, ami teljesen eltartja magát, és közösségi tulajdonban van, vagyis nem a tulajdonos által meghatározott keretek között működik. Vagyis anyagilag független sajtó nem nagyon van.


Olyan viszont van, ami minden véleménynek teret ad, a kritikának is minden oldalról, nem hallgat el dolgokat, stb. Praktikusan ez a függetlenség.

2021. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért viszonylag sokszor szoktak menni. Deutsch, Fürjes, Szíjjártó viszonylag sokszor van régen Tarlós is rendszeresen ment (egyenes beszéd) Másik meg hogy van kifejezetten olyan műsoruk is ahol 2 kormánypártit és 2 ellenzékit hívnak ha olyan a téma. Az már más kérdés hogy sokan egyszerűen nem mennek el és csak az M1-en és hírtévén nyilatkoznak ahol "barátságos" kérdéseket kapnak. Egyébkét az ATV sem független és ellenzékinek sem mondható, mert a fidesz közeli hitgyüli vezetőjéhez tartozik
2021. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4<-Vannak szakmák ahol nem lehet eltűrni a politikai befolyásoltságot. Ilyen az orvos, tanár, tűzoltó, rendőr, újságíró. Vagy az irányítsa a tömegek véleményét akinek pénze van erre? Ez nem reklám amikor bár mekkorát hazudhatok ha fizetek érte. És a baloldali korrupciós esetek vehemens ostorozásának elfelejtése is hazudozás.
2021. márc. 10. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha vannak kormánypárti meghívottak az ATV-ben de ritka mert legtöbbször nem is akarnak menni. Jellemző a kormánypártiakra hogy inkább csak a saját médiájuknak nyilatkoznak
2021. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ATV magánkézben van azt hív meg, akit akar. Ezzel szemben az M1 az adófizetők pénzéből készül és kb sosem hívnak be ellenzékieket, ott még a "független" szakértők is kormánypropagandát tolnak.
2021. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8<-Ez a baloldaliság csúcsa, ha valami magánkézben van nem kell foglalkoznia az etikával. Az is sokat elárul, hogy minden balos elégedett a független ATV-vel (aki gyakran bírálja a "SAJÁT" oldalát). Azért a jobb oldalon van csírája az önkritikának. Remélem hogy a kedves bizonytalankodók ezt is észreveszik. Egyébként sajnos igaz az M1-kritika ebben teljesen egyetértünk.
2021. márc. 10. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az is sokat elárul, hogy minden balos elégedett a független ATV-vel"


Az igazi balosok legkevésbé sem elégedettek az ATV-vel, mivel a tulaj a hitgyülis németh sándor már évek óta lepaktált Orbánnal. Nem véletlenül volt tele ez a tv is a migránsellenes kampánnyal.

2021. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!