Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Online nemzeti konzultációknál...

Online nemzeti konzultációknál miért nem lehet kihagyni kérdéseket?

Figyelt kérdés

Többedszer tapasztalom ezt, legutóbb az állatvédelmi kérdőívnél.

Egyes pontokat illetően határozott véleményem van, másokban viszont semmilyen (pl egy szakmai programirat jó-e v fejlesztésre szorul-e). Így, ha állást akarok foglalni bizonyos pontokban, a többire totóznom kell vmit, hogy be tudjam küldeni.

Megnehezítené a kiértékelést, ha ki lehetne hagyni pontokat? (Sztem nem.)


2021. márc. 10. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Kihagyod az egészet azt jóvan.
2021. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Ott rontottad el hogy elkezdted "kitölteni"
2021. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Volt már olyan konzultáció, amit inkább kihagytam, mert egyik pontja sem érdekelt annyira, mint amennyire hülyére véve érezném magam attól, hogy olyanokra adjak választ, amikhez nem értek.

De itt volt pár pont, amiben mindenképp állást kívántam foglalni, pl a petárdák vagy a felelős nevelés stb.

2021. márc. 10. 21:41
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

A kérdések nem bonyolultak.

Ha ez gondot okoz, ne erőltesd.

2021. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4, attól, hogy formailag egyszerűek a kérdések, hogyan nyilvánítsak véleményt olyanban, amire semmi rálátásom nincs, és nem is tisztem, hogy legyen.
2021. márc. 10. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a picsába.
2021. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
67%
Igazad van. Marketingkutatás szempontjából a válaszok között mindig kéne lennie egy "kibúvó" lehetőségnek, legtöbbször a nem tudom/nem akarok válaszolni. Sajnos ezekből hiányzik ez az opció. Mit tehetsz? Utánajársz a témának, az ilyen konzultációkban amúgy is a könnyen körüljárható témákat szokták erőltetni.
2021. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7, Annyira nem érek rá, hogy szakemberré váljak. Csak izgat, h véleményt nyilvánítsak néhány kérdést illetően, amik engem érdekelnek, és el is tudom dönteni, mit válaszoljak rájuk. És akkor el kell viselnem ezt az árukapcsolást, h csak akkor küldhetem be ezen válaszaimat, ha mellesleg a kérdések másik feléhez nem értek, nem is akarok érteni, mert szakembereknek szól, és ott hasraütve beírok bármit, h nyomhassam már az Elküld gombot.

Ez végiggondolhatnák végre, akik ilyeneket állítanak össze. Nem a mostani az első eset (és gyanítom, nem is az utolsó).

2021. márc. 10. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezek mind rendkívül egyszerű kérdések. Igen vagy nem. Ennyit csak el tudsz dönteni?
2021. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos számodra egy kérdés annyira hogy válaszolj rá akkor nem is baj ha nem határozott a véleményed a kérdésben, nyugodtan jelöld meg azt amelyik válasszal inkább egyetértesz.
2021. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!