Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megtudnád, hogy ateista...

Ha megtudnád, hogy ateista vagy buddhista a tanárod, akkor jelentenéd?

Figyelt kérdés
Vagy csak az a baj, ha szoknyában jön be a tanárúr?

2021. márc. 11. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanárnak akármilyen vallása lehet, ehhez senkinek semmi köze, jelentheted, de legfeljebb téged rúgnak ki, a tanárnak semmi baja sem lesz
2021. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fsms ***** válasza:
100%

Nem.

Egyszerűen nem értem ez miért fontos. Azt gondoltam, hogy az a leglényegesebb, hogy megtanítson.

2021. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt érdemes szóvá tenni, ha esetleg olyat mond a gyereknek, ami valótlan vagy megzavarhatja őket. A mi tanító nénink pl. ilyeneket mond hittanon a gyerekeknek, hogy vannak olyanok, akiket elrabolnak az ufók. Ezen komolyan gondolkodtam, hogy szólok az igazgatónak, hogy jó lenne, ha leállítaná a kedves tanerőt. Alsóban nem kéne ilyenekkel riogatni a gyerekeket.
2021. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Vagy csak az a baj, ha szoknyában jön be a tanárúr?"

A tanároknak az állásukhoz megfelelően kell öltözködniük. Egy férfi szoknyában nem ezt jelenti. Éppen úgy nem megfelelő öltözék egy tanárnak, mint strandpapucsban meg pizsamában dolgozni vagy mocskos atlétában és gyűrött, koszos gatyában.

Semmi köze a tanár vallásához senkinek. Az öltözködéséhez viszont igen, hiszen ő az aki az iskolát képviseli a diákok előtt, neki kell példát mutatnia.

2021. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gerati6395 ***** válasza:
89%
Kinek? Miért? Mi okból?
2021. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A vallás-rendőrségnek? 🤔
2021. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
Én csak akkor akarnám kirugatni, hogyha kiderülne róla, hogy ellenzéki. A mai magyar társadalomban alap kéne hogy legyen, hogy minden iskolában nemzeti Fideszes tanítson. A történelem órák szerves részét kéne képezniük a kommunizmusról és a liberalizmusról szóló oktatásnak. A Fidesz rendszere mindkettőnél fényévekkel jobb, ismerniük kéne a mai fitalaoknak a régi rossz rendszereket, hogy segíthessenek kiépíteni a valaha volt legjobbat.
2021. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

8# te bedrogoztál?!

Karantén party, mi? 😉

2021. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vallásszabadság van Magyarországon
2021. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!