Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy Mészárossa...

Miért mondják, hogy Mészárossal csak az pénzért van együtt a párja, miközben a legtöbb korabeli férfi picit sem szebb nála? Mégis találnak felséget.

Figyelt kérdés

Ha már politika, Orbán, Gyurcsány, Varju, Hadhazy, karácsony pl talán korabeli, picit sem vonzóbbak, mégis van feleségük.

Átlag férfiaknal sem jobb a helyzet, tisztelet a kivételnek


2021. márc. 12. 02:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Azért legyünk őszinték, Mészáros okádékabb a fentiek közül bárkinél, egy félanalfabéta fogyatékos, ocsmány feje van.

Ha nem lenne Orbán strómanja, akkor nem csak felesége nem lenne, nem csak kifejezetten jó nője nem lenne, de szüzen halna meg.

2021. márc. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Mészáros Lőrinc gázszerelő úr egy isten,ő a magyar Chuck Norris.


Amúgy már kezdtem félni hogy Dr.Dobrev Klára asszonyság megcsalja vele dr.Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök urat.

2021. márc. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dobrev rondabb nő mint a fentiek ronda férfiak 😱
2021. márc. 12. 03:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem egy szint
2021. márc. 12. 03:14
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert Mészáros nem csak csúnya, hanem buta és tugyi- mutyi alak is, akivel 2 értelmes szót nem lehet váltani. Meg neki is volt felesége, akit még fiatalkorában vett el, mint ahogy Orbán és Gyurcsány, Varjú. Hadházy és Karácsony viszont sokkal jóképűbb mint Mészáros. ( Véleményem szerint) Mint ahogy Rogán Tóni is, pedig ő nem jóképű, de Mészárosnál sokkal inkább az. Nekik jó a kommunikációs képességük is, tanult emberek. Mészáros meg csak egy gázszerelő még akkor is ha több száz milliárd ft van a nevére írva.
2021. márc. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Az ördögtől egy fokkal szebb, jut neki is nő.

Méér, Schmuck Andornak jutott?

2021. márc. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Mert ez az igazság. Próbáld elfogadni.
2021. márc. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Ja. Szájer felesége is szemrevaló.
2021. márc. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
3: az idősödő nők általában kevésbé szépek. Talán Orbán felesége szép nő? Egyáltalán nem.
2021. márc. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Te ugye csak a hülyét játszod? A korabeli férfiaknak van felesége, de nem a Várkonyi Andrea.

Annyit nevettem a híren amúgy. Úgy el tudom képzelni, ahogy a belgyógyász végzettségű, média felső köreiben forgolódó, Bochkor Gábor és Zsidró Tamás exnője meghitten beszélget a vacsoraasztalnál a gázszerelővel. Hozzábújik, rámosolyog, mélyen belenéz a Lőrinc értelmes szemeibe...

2021. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!