Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevetéttek a Fidesz tönkre...

Észrevetéttek a Fidesz tönkre tette az országot és mindenki éjbérért dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak röhögök, most a Pesti mocskos fideszes tv-ben arról a népbutításról ami ott zajlik.


Mészáros Lőrincz 600.000.000.000Ft lopásáról senki nem beszél a Fideszesek svájban és a kajmár szigeteki bankokban tartja a magyarok pénzét.


Amit a mi adónkban loptak el ezek a mocskok. Orbán a vidéket észre sem veszi, semmi munkahelyet nem hozott létre 12 év alatt.


A népszabadság megírta az igazságot, mi lett az eredménye?


Lörinc felvásárolta és kuss nektek.


31 milliárd eurót kölcsöt felvett ez a mocskos Orbán és a negyedét már ellopta.



Remélem Isten velünk van és a Jobbik fog nyerni.



2021. márc. 12. 16:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Pl . BAZ megyében.
2021. márc. 19. 16:47
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
De a magyar vidéki lakosság nagyobb része nem é-k Magyarország elmaradott régióiban él, úgyhogy nem áll meg az állítás.
2021. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%

20


Pl Debrecenben az már nagy szám ha valaki 150.000-et keres.Itt brutális a munkanélküliség és alacsonyak a fizetések.Vannak akik debrecenbol járnak másik városba dolgozni mert annyira szar itt a helyzet

2021. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
35%

23


Ott igen, de az ország másik felében meg nem. Szóval a vidéken 150ezret keresnek állítás hülyeség. Nem csak Szabolcs, BAZ és Nógrád megye van...

2021. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

24


Én nem mondtam hogy vidéken szarul keresnek.A keleti régió az egy nagy nulla viszont nyugaton jól keresnek.Hallottam hogy már Pesten is kezd felhígulni a fizetés mert sokan oda költöznek

2021. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Zemplénbe a bokád lefosnád csak szólók! olyan gyönyör a táj.


És ezt nevezed nullának? Budapest elbújhat mellette, te csöves városi munkakerülő koldus!


A Fidesz már az agyadat is kirágta a helyéről!

2021. márc. 19. 18:23
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

25. Nem a tájra gondolt azzal, hogy nagy nulla kérdező, hanem a megélhetésre!

Lehet neked rágta ki valami az agyadat a helyéről ha már egy ilyen egyszerű mondatot se bírsz értelmezni. 🤦🏻‍♀️

2021. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
32%

#23-as


Én és sok ismerősöm is debreceni és egyáltalán nem rosszak a fizetések, kezdőre legtöbb helyen 200-at megkapod, sok helyen jóval többet is. Azt sem hallottam hogy debrecenből máshova járna el valaki, rengeteg embert ismerek, aki éppenséggel Debrecenbe jár be dolgozni vidékről.

2021. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
A Jobbik már régen nem az, ami volt. A normális tagok megalkották a Mi Hazánk Mozgalmat, kb. én is tényleg úgy látom, hogy az az egyetlen értelmes ellenzéki párt eddig. A többi csak bohóckodás.
2021. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

23: Aki Debrecenben nem talál munkát, az sehol a világon nem fog!!! Reggelente 50 kilométeres körzetből özönlenek a dolgozók - még így a korlátozások idején is. Az építőipar teljes erővel dolgozik, az üzemek termelnek, a beruházások épülnek.

Még itt a Gyk.-n is azokról olvashatsz, akik Debrecenbe költöznek, költöznek - és érdekes módon mindenkinek van munkája...

2021. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!