Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák/Barátnős srácok! Ti...

Apukák/Barátnős srácok! Ti észrevetéttek a lányotokon/barátnőiteken mikor megjön neki?

Figyelt kérdés
Miből veszitek észre?

2017. szept. 11. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Én még magamon sem veszem észre nemhogy máson... N
2017. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Persze... hisztisebb lesz:)
2017. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Hehe, én se veszem észre magamon, mindig meglepődök, hogy "már megint?". Pedig jó pár éve menstruálok már. De én szerencsés vagyok, nincsenek erős görcseim, meg semmilyen kellemetlenségem.


Érdemes figyelni magunkat amúgy, néha én is ezt teszem, ha eszembe jut: mellfeszülés -duzzadás, bőr állagának megváltozása, ilyesmi lehet előjel. Persze ezt egy másik emberen elég nehéz észrevenni.

2017. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Pl onnan hogy szól? Egyrészt hogy minden rendben, másrészt, hogy hat a fogamzásgátló, harmadrészt pedig hogy ennek tudatában közeledjek hozza ha éppen olyan a hangulatunk..
2017. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
#4, nálunk van, hogy én szólok neki:))) - a lepontozgatóknak meg felhívnám a szíves figyelmét: "Apukák/Barátnős srácok! Ti észrevetéttek..."
2017. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem mindenkinek változik ilyenkor a hangulata. Akkor veszem észre, ha mondja, hogy nem érzi jól magát, fáj a hasa.
2017. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezek közül valamelyik tünet a legtöbb nőre igaz : puffad és sokat fingik, hasi görcse van, többször jár WC-re, többet iszik előtte való napokon, összevérez valamit, hiszti Kriszti lesz.
2017. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokott szólni a barátnőm meg amúgy nagyjából tudom is, hogy mikor kell megjönnie neki :D

Amúgy el se tudná szegénykém titkolni, mert az első napon nagyon szokott szenvedni, mindig fáj a hasa. Meg kb 1 héttel előtte már szokott fájni vagy feszülni a cicije és azt is meg szokta említeni, ha úgy adódik :)

2017. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

A barátom tudja, mert nem szexelünk.

Apukám hazafelé szokott hozni tampont, ilyenkor ő is tudja.

2017. szept. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom tudni szokta.

Először is, mert mondom neki, másodszor nem tangát viselek, aztán nem szexelünk, és savanyú az ábrázatom, végül, azt mondja, kicsit érzékenyebb vagyok ilyenkor. Aranyos volt,ilyen kis finoman fogalmazott.

2017. szept. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!