Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majdnem napi 10 ezer fertőzött...

Majdnem napi 10 ezer fertőzöttnél ami még nőni fog nem kéne végre érdemi szigorításokat is bevezetni?

Figyelt kérdés

Tényleg be kellene záratni már mindent ami nem létszükséglet.


Kijárási tilalom mindenkinek aki nem létfontosságú szervnél vagy élelmiszerbolt/patikában dolgozik.


Napi 1x bevásárlás engedélyezett az is csak a közeli boltban.


1 hónapig. Addigra az oltási számok is nőnek és lelehet törni a járványt.


A gazdaság kibírja.


2021. márc. 13. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
0%

"Az ilyen kérdések kiíróit kell karóba húzni, emberiség elleni bűntett vádjával.te rosszabb vagy mint Hitler,ő legalább nem kínoztatta a halálra ítélteket hónapokon keresztül."


Persze, a koncentrációs táborokon nyaraltak hülyegyerek? Inkább ennek a fórumnak a kommentelőit kéne karóbahúzni.

2021. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
12%
Na gondoltam persze. :D hanem rád és akik hasonlóan lezárásellenesek. Hülye konteósok vagytok, akik elhiszik, hogy ez az egész médiahiszti. Mindennek elhordjátok Orbánt, hogy diktatúrát épít de arra fittyet hánytok, hogy egész európában is ezvan. Akkor a fényes nyugat is diktatúra ugye? Ha szar érzés ha nem, van járvány. Én is tudom, hogy sok kárt okoz de attól még létezik. Amúgy hogyha a magyar nép nem beleszart volna a szabályokba, már rég túllennénk rajta. Magatokat okoljátok. AZ is sokat eláru7l rólatok, hogy szerintetek a média kamuszámokat közöl bezzeg amikor megerősítés kell nektek, hogy a lezárás nem segít, akkor bezzeg a kormány számaival jöttök példaként.
2021. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
0%
Előbb , hogy nem magamra gondoltam persze, csak más lett belőle.
2021. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
0%
*Az előbb azt akartam írni, hogy nem magamra gondoltam persze.
2021. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
100%

"Mindennek elhordjátok Orbánt, hogy diktatúrát épít de arra fittyet hánytok, hogy egész európában is ezvan. Akkor a fényes nyugat is diktatúra ugye?"

Igen.


"Én is tudom, hogy sok kárt okoz de attól még létezik."

A lezárások sokkal több kárt okoznak, mint amit a vírus valaha is képes lenne lezárások nélkül.


"Amúgy hogyha a magyar nép nem beleszart volna a szabályokba, már rég túllennénk rajta."

Épp ellenkezőleg, akkor sokkal durvább lenne és tovább tartana. Ahol nincs covidiktatúra, ott viszont már kb. túl vannak rajta.

2021. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
100%
A cseheknèl mâr 4 hònapja (majdnem) teljes lezàràs van,mêgis terjed a vìrus ês az egêszsègügyi rendszer a kapacìtàs hatârán
2021. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy vajon a most otthonmaradó szülőknek vajon ki ad akár 80%-os fizetést, mert nem tud dolgozni menni az iskola és óvoda bezárások miatt... A lezárást csak úgy lehet megcsinálni, ha támogatást is nyújtunk, te erről semmit nem írsz...
2021. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:

#36


Ha nem lenne teljes zár akkor már összeomlott volna az egész EÜ ellátás és 10x vagy 50x ennyi halott lenne

2021. márc. 13. 11:57
 39/73 anonim ***** válasza:
30%

"A cseheknèl mâr 4 hònapja (majdnem) teljes lezàràs van,mêgis terjed a vìrus ês az egêszsègügyi rendszer a kapacìtàs hatârán"


Na és ezt honnan vetted? Csak nem a médiából? Azzal nem szabad jönnöd, ugyanis szerinted a média hazudik. Nálatok a média az úgy működik, hogy ha nektek ad igazat, akkor nem hazudik, ha másnak ad igazat akkor hazudik ugye? Vicces a kettős mércétek. Hogyha a média szerint a cseheknél ez van, akkor a magyar fertőzöttszámot is hidd el.


Másrészről igen, amikor kezdődött a járvány, a magyar beleszart az egészbe, mintha vírus se lenne, most meg sipákol. Akkor kellett volna gondolkozni, persze nem ti vagytok a hibások, hanem a gonosz kormány ti nem tehettek semmiről se. Nem lenne ma lezárás, hogyha amikor kezdődött a vírus a magyar kicsit kevesebb helyre megy ki és nem terjeszti. De a magyar beleszrt és terjesztette.

2021. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
35%

Amikor a járvány kicsit beindult, akkor nektek mindenki antiszociális lúzer volt, aki szerint nem kellene világjárványkor bulizni. Abba bele se gondoltatok, hogy nem a buli a baj, hanem hogy járványkor teszik az emberek. Akkor annyira belesazrtak az emberek mindenbe, bezzeg most milyen szívás a helyzet mi? (A buli alatt nem azt értem, aki egyszer kétszer pár baráttal találkozik, hanem így szórakozóhelyen rendszeresen tolja).


Egyszer segítség kellett (volna) az egyetemmel kapcsolatban és elmentem egy szórakozóhelyre. Se a vendéglátósokat se a többi vendéget nem érdekelte, hogy épp terjeszthetik a járványt. A magyar ember akkor nem megy magától el olyan helyre ahová nem kéne, ha nem tud. Az is érdekes, hogy amikor a csehekkel jöttök akkor bezzeg nem hazugozzátok le a számokat, mint a magyar esetszámoknál. Felőletek bárki meghalhat koronavírusban, csak ti jól szórakozzatok.

2021. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!