Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumos és Jobbikos szavazó...

Momentumos és Jobbikos szavazók! Ti mit szóltatok, amikor kiderült, hogy Gyurcsányné van az első helyen a miniszterelnök-jelöltök között?

Figyelt kérdés
ha őt választanák meg, úgy megnézném az arcotokat, mikor megtudjátok, hogy rá kell majd szavaznotok:D

2021. márc. 13. 11:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mindannyiunk problémája lesz, ha az ellenzék bármely jelöltje lesz a pm
2021. márc. 16. 10:07
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Az országnak ki kell lépnie ebből a belterjes posványból!
2021. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Előválasztáson le lesz szavazva és kész. Nem kell aggódni ezen.
2021. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
Orbántól és az illiberális baromságtól már nem lehet lejjebb senki!!!
2021. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy szerintem a miniszterelnök jelöltek közül elég sok rossz választás van. A DK-ból szerintem nem Dobrevet kellett volna nyomni, hanem valakit onnan akire jobban felfigyeltek volna az emberek. Fekete Győr szerintem megint esélytelen, fiatal még és sok dolgot mond amit az emberek nem hisznek el. Jakab... Szélsőjobboldali és ezt sokan nem fogják elfelejteni. Neki is eléggé megfogható a politikája, főleg a múltja miatt. Én legalábbis ezt látom, saját vélemény. Nagyon szeretném ha leváltanák már ezt a bandát, de egy remek karizmatikus ember kellene már akire odafigyelnek.
2021. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Orbántól bárki különb lesz!
2021. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!