Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mêdiát nem lehetne bezárni...

A mêdiát nem lehetne bezárni a vírus miatt teljesen úgy mint a boltokat ?

Figyelt kérdés
Csak az egészség miatt h semmi adás ne legyen!
2021. márc. 13. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert akkor fel sem tűnne senkinek, hogy "járvány" van, így nem lehetne diktatúrát csinálni.
2021. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor honnan szednétek a számokat ami szerint a lezárás nem hasznos?
2021. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De "csak" azért mert meg akarom őket óvni a covid-tól!


Akik nyertesei a lezarasoknak azoknak kéne a bezart üzleteknek kompenzaciot fizetni meg a munkanelkulieknek is!100% ban!

2021. márc. 13. 13:24
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
#2 A statisztikák média nélkül is hozzáférhetőek. A média csak arra van, hogy ezeket a statisztikákat félremagyarázza.
2021. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A statisztikak is megrendelésre készülnek.
2021. márc. 13. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
A tévét meg a híradot kapcsold ki és csináld amit szeretnél. Aki folyton a híreket bujja és nem éli az életét még nehéz években is az akkor egy irányítható személyiség. 22 vagyok és mégsem kaptam el egyszer sem a kovidot sem más betegséget. Rettegjen akinek kell de én nem fogok csak mert a média azt mutogatja amit akar.
2021. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha rajtam kívül más nézi es elhiszi h a politikusok érte teszik a lezarasokat vakcinát az ép elég baj !
2021. márc. 13. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

eagle2 soha nem volt beteg, egyszer sem. ő egy isten!


kérdező, neked meg javaslom, hogy menj be szépen egy kórházba, és mond meg ott is, hogy szerinted az egész egy média cirkusz. hátha fejbe vágnak egy oxigén palackkal

2021. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A tévét meg a híradot kapcsold ki és csináld amit szeretnél. Aki folyton a híreket bujja és nem éli az életét még nehéz években is az akkor egy irányítható személyiség. 22 vagyok és mégsem kaptam el egyszer sem a kovidot sem más betegséget. Rettegjen akinek kell de én nem fogok csak mert a média azt mutogatja amit akar."


Tehát egy 22 éves nem kapta el a kovidot. Húha, ki monmdta valaha, hogy ezt mindenki elkapja? Hogy jön ide, hogy te 22 éves vagy és nem kaptad el? Más meg elkapta képzeld.

2021. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltak akik be akartak menni vagy önkéntesen segíteni. Szerintetek engedték nekik?
2021. márc. 13. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!