Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi olyan rosszat tett Gyurcsán...

Mi olyan rosszat tett Gyurcsány amiért a fideszesek ennyire utálják? Az ellenzéki összefogásnál akárki győz Gyurcsánynak lesz megint nagy hatalma? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Előző kormány alatt még gyerek voltam és így nem vagyok képben, hogy mennyivel volt jobb, rosszabb az előző kormány. Nem tudom, hogy légből kapott e az az állítás, hogy az összes ellenzék felett Gyurcsány van esetleg van e erre valami bizonyíték.
2021. márc. 13. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Sokan nem tudják elfelejteni a 2006-os rendőrterrort. Kb válogatás nélkül csépeltek minden szembejövőt. Sokan maradandó egészségügyi károsodást szenvedtek el, pedig csak hazafelé tartottak.
2021. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Gyurcsány karakterisztikus vezéralak


A fidesz csinált belőle mumust és a mai napig felhasználja saját hatalma megtartására.


Gyurcsány főleg azért rossz mert nem "NEMZETHY"

2021. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
2006-ban engem lábon lőttek (gumilövedékkel a rendőrök) ezek után feljelentést tettem a rendőrségen de, nem sok eredménnyel.
2021. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Megnézem mit csinálna a balos csürhe ha Viktor több ezer rendőrt küldene rájuk gumilövedékes puskákal meg lovasrohamal.
2021. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Én pl. jó sokat szenvedtem fejfájások miatt, mert a kis k***csög vénykötelessé tette az Algopyrint. Vagy 10 éven át ütném a fejét kis kalapáccsal, csak hogy tudja, milyen az.
2021. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Ez az 5-ös az átlagfideszes tökéletes példája. Szerinte politikai kérdés a gyógyszerek engedélyezése, és Gyurcsány Ferenc Mihály tiltotta be az alopyrinjét. Ezért nem zavarja, hogy Doktor Orbán Viktor Mihály a péntek reggeli rádióinterjújában engedélyez vakcinákat.
2021. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Gyurcsányt, én nem utálom, csak szerintem van nála megfelelőbb politikus is.
2021. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a fideszesek utálják.
2021. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Amikor Gyurcsány utoljára miniszterelnök volt, 13 éves voltam. Azóta már túl vagyok az egyetemen, évek óta a munka világában vagyok. A 2022-es választáson, ha jól számolom, szavazhatnak majd olyan emberek, akik 2 évesek voltak, amikor Gyurcsány megbukott, kábé csak egy név nekik. Természetesen utána lehet nézni, de az egész gyurcsányozásból, meg "miért? akkor jobb volt?" dumákból az világlik ki, hogy a Fidesz meg se próbál valamit gondolni a fiatalokról.
2021. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Tönkretette az országot gazdaságilag, a nemzeti vagyont eladata külföldieknek, a népet adókkal, megszorításokkal, deviza hitelekkel kisemmizték. Az egész politikai és gazdasági intézményrendszer igazságtalan volt. Hazudott a választásokig. Mindent megigert majd az ellenkezőjét tette. Gyurcsány nemzetellenes és hazátlan. Nem magyar és nem is lesz az soha. Jelenleg egyesült európai uniót, migransokat, külföldi hiteleket, a gazdaság tönkretételét akarja. Aki rá szavaz az megőrült.
2021. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!