Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a gigaerős harmadik hullám...

Ez a gigaerős harmadik hullám nem ösztönöz arra, hogy regisztálj a vakcinára?

Figyelt kérdés
Nem értem azokat, akik még nem regisztráltak a vakcinára. Most a koronavírus járvány kellős közepén, amikor egyre erősebb mutációk jönnek. Ráadásul a leghatékonyabb kínai vakcinával lehet oltakozni. Mégis mi az oka, hogy az emberek nem jelentkeznek rá?

2021. márc. 14. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Már jelentkeztem :)
Nem bízom a vakcinában
A háttérhatalom generálta ezt is
Nem érdekel a koronavírus
81 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mert többek között éppen az oltástól betegednek meg az emberek. Más országokban is megfigyelhető, hogy amint komolyabb tempóban elkezdtek oltani, megugrott a napi fertőzések száma. Aztán persze visszaesett, mert sokan átestek a fertőzésen, de ugyanezt akkor is elérhetnénk, ha oltás helyett feloldanánk minden korlátozást.

Arról nem is beszélve, hogy az AstraZeneca vakcinájáról már kiderült, hogy akár halált is okozhat.

2021. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
87%

Én inkább erre szeretnék magyarázatot kapni.

[link]

2021. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2021. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim válasza:
89%
Feliratkozom most, és 2023-ban talán beoltanak. Ennek kéne MOST megvédenie a "gigaerős" harmadik hullámtól?
2021. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
24%
Sok hőbörgő oltásellenes kollégám most már be van tojva és regisztráltak.
2021. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
93%
Tudod mitől erős a harmadik hullám ? A beteg nem mer kórházba menni, több esélyt lát otthon a túlélésre. Az utolsó pillanatig húzza. Ha rosszabbodik az állapota és mégis be kell mennie befektetik és várják a csodát. A személyzet túlterhelt, nem kapja meg a megfelelő ápolást, kiszárad, kapja a szar kórházi moslékot. Egyre gyengül, lélegeztetőgép, bye.
2021. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem az a gond hogy nem bíznék bennük, az hogy mivel voltam epilepsziás nem akarom megkockáztatni hogy oltás következtében újra előjöjjön, így egyenlőre nem fogom beadatni.
2021. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném hogy veszélyes lenne rám.biztosan elkapom akárcsak az influenzát, gondolom hasonló tüneteim lesznek és kihordom lábon ahogy szoktam.
2021. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
82%
#2-es USA-ba 17 állam már feloldotta a járványhelyzetet, legalábbis annyira hogy a kis és középvállalkozásokat, kisboltokat, kiskereskedéseket kinyitották, illetve maszkkal lehet közlekedni közterületen. Így gondolom a videót is az egyik ilyen államon belül készítették.
2021. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
49%
Az unokatestvérem biokémikus szóval van rálátása a témára. Szerinte is bármelyik oltás jó. A "gigaerős harmadik hullám" és a "leghatékonyabb kínai vakcina" baromság.
2021. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!