Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jesse Tyler Ferguson mit írt...

Jesse Tyler Ferguson mit írt az alatt hogy melegnek nevelik a férjével a gyermeküket? Hogyan kell valakit melegnek nevelni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezeken a médiumokon láttam, de nem találom azt ahol az eredeti beszédet interjút hallhatnám. Nem tudom ezzel mire céloznak? Vagy mennyi ennek az igazságtartalma?


2021. márc. 14. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Jajj istenem... a jobbereknél nagyobb hópihék nincsenek :D


Ez egy nyilvánvaló fricska, egy vicc. A mai társadalom (tudományos kifejezéssel élve) "heteronormatív", vagyis mindenkit többé-kevésbé heteroszexuálisnak nevelnek, ez a norma. Ennek ellenére természetesen léteznek homoszexuális vagy biszexuális egyének, tehát tök egyéltelmű, hogy a nevelésnek sok köze nincs a szexualitáshoz.

2021. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


eredeti beszélgetés

2021. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Jajj istenem... a jobbereknél nagyobb hópihék nincsenek :D"


Te most mi ki a francot jobberezel? :D

2021. márc. 14. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

"Melegnek nevelni valakit"...? Ez nevelés kérdése?

Akkor hogy lehetnek melegek azok között, akiket "heteronak neveltek"?

Én azt hittem, ez egy érzés. De lehet, akkor az érzéseket is lehet nevelni... Mindjárt scifirajongónak nevelem a lányomat, az is egy érzés

2021. ápr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!