Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan viszonyulsz COVID-hoz?

Hogyan viszonyulsz COVID-hoz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Vírusrettegő vagyok.
Tartok a vírustól, amit lehet megteszek hogy elkerüljem.
Olyan mint az influenza ,se több se kevesebb.
Nincs vírus, ez csak félelemkeltés.
Egyéb
90 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Milyen az a vírusrettegő, tudnál mutatni olyat? És egyébként a másik véglet neve miért nem az, hogy tanulatlan proli vagyok, mi az a vírus?
2021. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Holnap megyek a masodik szurira ...
2021. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos a családban tapasztaltuk, hogy ez valóság. Nem mintha addig nem hittem volna benne.

Úgy vagyok vele, hogy nem megyek sehová, csak ha nagyon szükséges. Mindenhol maszkot hordok, és rendszeresen kézfertőtlenítek. Szinte mindig itthon vagyok, ez főleg annak is köszönhető, hogy egyetemista vagyok, online tanulunk, és jól kihasználják az online oktatást az oktatók...

Egyáltalán nem félek a vírustól amúgy, édesapámat féltem inkább, mert cukorbeteg, és rá veszélyes lenne, de sikerült rábeszélni az oltakozásra. Várom és imádkozok, hogy minél hamarabb elmúljon ez az egész, mert már nagyon unalmas.

A betegeknek innen is jobbulást kívánok, az elhunytak hozzátartozói fogadják őszinte részvétemet!

2021. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlenül unom. Kijelentette minden szakember, hogy már endémia a COVID. Lassan meg kellene tanulni együttélni a vírussal, nem pedig szarrá korlátozni az életet, és vegetációra kényszeríteni mindenkit. Mert így inkább belehalok a COVID-ba, mint életem végéig munka>bolt>alvás 0 kikapcsolódás, 0 szociális interakció dologban töltsek el pár évtizedet.
2021. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Halj akkor bele, annyival kevesebb. De te miattad, meg a többi kocsmatöltelék miatt nem kéne bedönteni a teljes egészségügyet, mert szerinted ezzel együtt élni lehet most úgy, hogy nincsenek korlátozások
2021. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen kis fostalicskak miatt van meg mindig minden zárva és megy csődbe többszáz vállalkozás, mint az utolsó.
2021. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%

Hihetetlen hogy most is vannak ilyen vírus tagadó konteos barmok.

Hol éltek ti, gumi belsőben?

2021. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Utálom és halálosan unom.

Az olyan véglényeket mint a #5 meg legszivesebben Jakutföldre száműzném.

2021. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
7# Bár nem lennél köztünk a földön, egy kamion kereke alá préselve hasznosabb lennél az orszagnak. Aztan mennél a levesbe,a covid statisztikába.
2021. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
91%

Emberek. Olvasgatom itt ezeket a kérdéseket és annyira látszik, hogy mindenki egymásnak ugrik a nagyfejek odafent meg röhögnek, akármi is van. Komolyan ezt szeretnétek? Szerintem jobb lenne meg sem szólalni ebben a témában az embereknek, hanem eldönteni mindenki magának, hogy beadatja e azt a a g*cis oltást vagy sem, vagy fél vagy sem. Nem vagyunk egyformák. Valakinek az egészségét veszi el, valakinek a munkahelyét, valaki ép elméjét, valaki pénzét, valaki álmait, valaki céljait. Komolyan egymást támadjuk miközben fent röhögnek rajtunk... Gondolkozzon el mindenki magába, hisz ez az egymás szapulása már annyira unalmas. Ha van véleményed a más véleményéről tartsd meg magadnak. Miért lesz jó valakinek ha itt beolt valakit, mikor élőbe valszeg hozzá se merne szólni?

Gondolkozzatok.

Puszi.

2021. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!