Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik média a legvisszataszít...

Melyik média a legvisszataszítóbb a covid pánikkeltésben szerintetek?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem esnek a rettegők, igen létezik szerintem is a vírus, kell védekezni is, csak a mostani mértéke elég durva túlzás szerintem, mert több kárt okoz, mint a vírus

Értem a pánikkeltés alatt, hogy éltetik a kínai rendszert, hogy ott milyen jó, mindennap 30 riogatós mindmeghalunk stílusú cikk (szupermutáns, legfiatalabb halott, long covid, stb), további szigorításért könyörögnek és vírustagadóznak mindenkit, aki fel mer szólalni bármi ellen.

Nekem tipikusan a 444 ilyen pl, még a kormánymédiát is sikerült alulmúlniuk pánikkeltésben szerintem.



2021. márc. 15. 17:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Az origo
2021. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt el is felejtettem, mert már senki nem olvassa kb 😀
2021. márc. 15. 17:44
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
ATV, 444.hu, telex, index, HVG. Kormánymédiát nem olvasok, de azok is biztosan fullra tolják a rémkoppintást
2021. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
1-es csak olvasod ha ez a véleményed, önmagad paródiája vagy.
2021. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Tv2 és m1 híradó se kutya pfff🤭🤭
2021. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Nagyjából mindegyik .. már a telextől is hányok ilyen szempontból .. kormánymédiát kerülöm,ott nem tudom mi a helyzet .
2021. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem rég olvastam Zacher Gábor nyilatkozatát , miszerint nem elég amit a média lead mert nincs félelem az emberekben , sokan félvállról veszik ezt a járványt, képeken kellene mutatni mit okoz a vírus.
2021. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7 az kemény 😀 esetleg abba nem gondolnak bele, hogy pont azért nem veszik komolyan, mert amit a média lehoz, és az átlagember tapasztal, az kilóméterekre van egymástól? 😀

Pont, hogy az egy év pánikkeltésnek ez lett az eredménye, hogy lassan már mindenki leszarja a covidot...

2021. márc. 15. 18:02
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Én nem nézegetem a propaganda médiát úgyhogy rakja a fotóit mert én magasról letojom és nem vagyok hajlandó pánikban és rettegésben élni.Voltam pánikbeteg régen szóval nincs erre szükségem
2021. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 LazyJones ***** válasza:
85%
#8 Még sose történt olyan, hogy a valóság más volt, mint amit tapasztalni véltél?
2021. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!