Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az ellenzéknek...

Szerintetek az ellenzéknek előnye vagy hátránya származik Gyurcsány Ferencből?

Figyelt kérdés

Hátrány mindenképp hogy ő volt az aki tönkretette az ország gazdaságát, külföldi érdekeket szolgált, hazudott, szemeket lövetett ki, eladósította az országot, rengeteg megszorítást, adókat vezetett be, emelte a rezsit, nagy volt a munkanélküliség, szegénység, svájci frankos hitelek stb. Felesége és családja egyértelmű kommunista, akik az előző rendszerben is az elitet képviselték. Most is bevándorláspárti, európai egyesült államok párti, EU és USA párti, külföldi érdekeket szolgáló stb. politikus. Ha ők nyernek káosz lesz az országban.


Előny viszont hogy még mindig ő az egyetlen országosan ismert baloldali politikus, illetve el kell ismerni ő az egyetlen aki karizmatikus és jó szónok, jó színész és aki meg tudja szólítani az embereket. És sokszor a választók arra szavaznak akit ismernek sokat hallják a nevét stb.


Szóval az előbbiekben leírtak nyilván hátrány, az utóbbi, hogy ő a baloldal igazi vezéralakja, aki szavazókat is tud hozni pedig előny.


De melyik van túlsúlyban vajon? Hogy járna jobban az ellenzék? Gyurcsánnyal vagy nélküle? (Én miatta pl. biztosan a Fideszre szavazok)



2021. márc. 15. 21:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelműen hátránya.
2021. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
17%
Én a bizonytalanon táborát erősítem, és ha lenne egy Bizonytalanok Pártja, akkor rájuk szavaznék... viszont ez az 1 bites Gyurcsányozás, olyan keményen reklámozzátok, hogy én már csak azért is a Gyurcsányékra szavazok. Úgysem oszt szoroz az én egyetlen szavazatom....
2021. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Gyurcsany egy rakos daganat a magyarsag eleteben ... elony vagy hatrany? ... egy halalos kin!
2021. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
#1: Medgyessy lelépett. Hallod ma a nevét? Bajnai lelépett. Hallod ma a nevét? Gyurcsány nem hajlandó lelépni. Ezért hallod a nevét (és te is ezért diliztél be). :)
2021. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem vegyesfelvágott.


Van aki köpi, mamám meg szerette azt az időszakot, mégis balhé volt belőle anno... szval sztem 50-50%.

2021. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Gyurcsany egy majom ... ha nem vedne a torveny, mar bevertem volna az arcat!
2021. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha Gyurcsányt nem vették volna be az összefogásba, az hátrány lenne. Ha eltűnne a politikából, az hatalmas előny lenne.
2021. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
16%

esze ágában sem volt sose diktatúra kiépítése, és sose szerepelt a tervei közt az eu ból való kilépés, ennyi meg bőven elég jelenleg...úgymond mellette.

akkor is ha ő már nem tényező, csak a fidesz faragott belőle mumust, amin minden nem fideszes max röhög.

2021. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%
Gyurcsány egyedül a szeszfőzdéknek előny, mindenki másnak hátrány.
2021. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
83%

Amig gyurcsány politizál orbánt nem lehet leváltani, mert pont annyi embert taszít mint amennyit vonz. Ha benne van az összefogásban akkor sokan miatta nem fognak oda szavazni. Ha nincs benne akkor a DK szavazók fognak hiányozni a győzelemhez.

A győzelemhez pedig a gyurcsány párti és gyurcsány ellenes ellenzéki szavazókra is szükség lenne.

Ráadásul gyurcsány jelentősen hozzájárul a fideszes szavazótábor egybentartásához.

Ez az ember annyit tett már a fideszért, hogy tiszteletbeli tagnak kellene választani.

2021. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!