Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor Úr-t hogy merik...

Orbán Viktor Úr-t hogy merik megvádolni azzal hogy nyerészkedni akar a vakcinákkal?

Figyelt kérdés

Terjed egy olyan pletyka hogy a miniszterelnök úr azért rendel tízmillió számra kínai vakcinát mert az a legdrágább...


Erről az emberről én sokmindent eltudok képzelni de hogy tisztességtelen lenne azt semmiképp...



2021. márc. 15. 21:50
1 2
 1/14 Fsms ***** válasza:
97%
Ha ránézel a szerződésekre, árakra magadtól is rájössz. A lélegeztető üzlet ugyanez volt.
2021. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

:DDD


emlékszel a vétóra a közelmúltból?

hogy megkapjuk a covid miatti mentőcsomag támogatást?

megkaptuk...

és az hol is van?

kaptak alapjövedelmet a covid miatti állásvesztők, vagy a komplett csődbe ment ágazatok,a bezárt boltosok akik mindent fizetnek ugyanúgy mintha nyitva lennének?

viszonyt nyíregyen épül új stadion..

szóval képzeld csak el róla a tisztességtelen dolgot egészen nyugodtan.

2021. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha az Orsós Viktor nem tisztességtelen akkor kit neveznél annak? Látom unatkozol.
2021. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem meg nagyon is jól teszi!

Nincs semmi megtakarítása ennek az embernek. Ha nem tanúbizonyság arról, hogy becsületesen kormányoz, akkor nem tudom mi! Azért 10 év kemény kormányzás után, neki is kijár, hogy csurranjon valami a mézes bödönből.

Ha ez vakcinás nyerészkedés, akkor egye fene, csinálja csak.

Bár úgyis az lesz a vége, hogy az államkasszába rakja a nyereséget.

2021. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Én szivem szerint szerveznék neki gyüjtést,mert elég rosszul áll anyagilag.
2021. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Jó legyen tisztességes. Akkor viszont a szellemi képességeivel vannak komoly gondok. Ki az a hülye aki 200 forintot ad valamiért amit 100 forintért is megvehetne.

Nem tudom melyik nagyobb gond az országnak.

2021. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Szegény Mihály Urat baszogatják a lipernyákok állandóan😥😥
2021. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
#4 honnan tudod BIZTOSRA hogy igazat írt-e azokra a papirokra?
2021. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
6! Az elsö mondatoddal egyetértek, de a történéseket elnézve lehetetlen kivánság.
2021. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6# viszont nem mindegy mikor jon meg a vakcina. 100 forintost választod és jövőre lesz itt vagy a 200ast ami pár honapon belül. Ha gyorsabban beindithatjuk a gazdaságot és kevesebb súlyos beteg lesz, akkor sokkal jobban megérte, mint a 100 forintos.
2021. márc. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!