Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hasonlóan népszerűtlen lehet...

Árokpart kérdése:

Hasonlóan népszerűtlen lehet már lassan a Fidesz mint annak idején az Mszp-Szdsz koalíció?

Figyelt kérdés
Különösen az elmúlt 1 hónap tendenciája tűnik nekem nagyon brutálisnak. Lassacskán már hasonló radikális tüntetések vannak ellene mint annak idején Gyurcsány ellen. Már messze nem olyan tüntetések mint annak idején pl. a Tanítanék Mozgalom vagy a diákok mikor bulival egybekötött úgymond "tüncikézést" tartottak 2017 tavaszán. Nem is olyan mint a 2018-as Tv székháznál történt Kunhalmi Ágnes féle bohóckodás amit szó szerint jól esett nézni a meleg fotelból szórakozva egy Whisky társaságában meg hasonlók. Most viszont hasonló nemzeti ellenállást látok kibontakozni mint a 2006-2010 közötti időszakban. Nem ijesztő tendencia ez, hogy még kb. 1 éve ilyenkor is egy jó kormányzásból most pár hónap alatt ide jutottunk. Volt kormánypártiként egyenesen szomorúnak látom ezt. Más hogyan látja a dolgokat?
2021. márc. 15. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez a korona-járvány biztos nem használt a népszerűségüknek.

De szerintem csak találgatni lehet.

2021. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2021. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Bukás előtt egy lépéssel. Orbán már nem irányit, csak mondja a magáét.
2021. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Molyember ***** válasza:
67%

Engem az riaszt meg ebben az egészben, hogy még mindig nem az elmúlt évek brutális rablásai, a mindenhol rákos daganatként burjánzó korrupció, az "illiberalizmus" néven becézett diktatórikus törekvések miatt fordultak el az emberek a Fidesztől, hanem mert menni akarnak kocsmázni.

A legszebb az egészben, hogy a járvány kezelése kb. az egyetlen dolog, amiben legalább nagyjából támogatom a kormányt. Csak azért mondom, mert te meg kiábrándultál belőlük, gondolom, szintén a járványkezelés miatt, erre az a hülye helyzet alakult ki, hogy nekem kéne őket megvédenem veled szemben. :D Na, azért nem mindenben, mert a kínai szarjukkal inkább beöntést adjanak egymásnak a tisztelt honatyák, meg azért nem ártana némi pénzzel megsegíteni az egyébként adófizető polgárokat, de a korlátozások és a maszkhasználat engem nem dühítenek fel, és örülök, hogy nem engednek az elégedetlenkedőknek.

Fura világ lett, nem? :)

2021. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
68%

Nem, a felmérések alapján még mindig a legnépszerűbb párt a Fidesz, ha az Összefogást egy pártnak vesszük, akkor is közel hasonlóak. 2006 után az MSZP népszerűsége nagyon bezuhant.


2007: [link]


2021: [link]

2021. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem a kormány ellen, hanem a koronavírus bezárások ellen vannak tüntetések, de azokat is csak konteós ketyósok szervezik, mint gödény. Mindenhol a világon lezárások vannak, ez nem orbán hibája
2021. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

úgy látszik a fideszeseknek is sok volt a tavaly év végén a 2. hullám közepén a focira 150 milliárd, eüre 50 milliárd.

aztán jött a vétó, kihisztizte a fidesz a pénzt, és hol van?

hova került a lóvé, mi van vele?

ami elvileg covid segély.

mert 1 bajba került állását vesztett sem kapott 1 fillért sem, ahogy a bezárt boltosok se semmit az biztos.

aztán jött az igen szimpatikus, ha ugatni meg tüntetni mersz ez ellen, akkor az 5 kiló.

majd jött a club rádió letiltása desszertként.

az eü dolgozók szerződési kényszere.

ez így összeadódhatott a fideszes fejekben is, hogy talán mégsem így kellene viselkednie egy ország vezetésének ekkora bajban.

és akkor jött még bónusznak a kínai meg az orosz vakcina, csak hogy teljes legyen a népakarattal való szembemenés.

2021. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Molyember ***** válasza:
34%
Hetes, túl optimista vagy. Te foglalkozol ezekkel a dolgokkal, te tudsz ezekről, és még véleményed is van. Nekem meggyőződésem, hogy amiket leírtál, az egy fideszest sem hatott meg (vagy hatna meg, ha tudná), a nagy tömeget pedig csak az érdekli, hogy kimehessen nyolc után. De lehet, hogy csak nagyon nekikeseredtem.
2021. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ősziontén szolva nem látom hol vannak ezek a radikális tüntetések.
2021. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Elnézve a komment szekciót a kormány FB posztjai alatt az utóbbi hónapokban... Mondanám hogy 2022-ben végre le lesznek váltva, de a birka megy és nem gondolkozik, megeszi amit elé tesznek.


Én bármelyik pártnak örülnék, már csak azért mert nem őket kell néznem odafent, illetve nem orbánt ahogy MINDIG ALÁÍR VALAMI SZART.

2021. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!