Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az M1 megint hazudik? Úgy...

Az M1 megint hazudik? Úgy mutatták be a katasztrofális belga (értsd: a gonosz brüsszeli) vírushelyzetet, hogy nálunk az összes adat sokkal rosszabb.

Figyelt kérdés

-egyre nagyobb a valószínűsége annak, hogy Belgiumban a héten elérik napi szinten a háromezer új fertőzöttet. (Azt nem említették, hogy Magyarországon a naponta jelentett új fertőzöttek heti átlaga ennél jóval magasabb, 7 700 volt a tudósítás időpontjában.)

-több mint kétezer koronavírusos beteget ápolnak a belga kórházakban. (Nálunk a keddi jelentés szerint majdnem 10 ezret. Belgiumban 1,6 millióval többen élnek.)

-Ott háromszázan vannak lélegeztetőgépen. (Nálunk 1 067-en.)


A slusszpoén: Egyetlen összehasonlító adat hangzott el: Belgiumban feleannyi ember kapta meg az első vakcinát, mint Magyarországon.



2021. márc. 17. 10:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
#20 Hiába ismételgeted, akkor is az lesz a válasz amit leírtam. Értelmes emberek értik - neked meg tudom, hoyg felesleges mondani.
2021. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
25%

20.


Az a baj, hogy fogalmad sincs az arányokról.

A teljes halmazt kell nézni.

Ahhoz képest a 9 nem sok, de az 57 se.

Te se gondolod komolyan, hogy a 9 olyan sok, hűha:D

Ha 10 hírből 9 hamis lenne, igen az gáz.

De nem a 10 hírből 9, hanem a több ezerből.

Sajnos ehhez kell némi intelligencia.

Másrészt ti vagytok azok, akik minden szarért hisztiztek.

A jobboldal inkább elengedi.

2021. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
71%

A helyetekben fideszes trollok inkább csendben lennék ilyen adatok után:


Origó: 20 Pesti srácok: 15 Magyar Nemzet: 9


A 'libsi hazug média": RTL Klub: 1 HVG:1 24.hu:1 444:0

2021. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Nézzétek meg ezen a linken a videót (2-3 perc)

[link]


Őszintén, ezen hol mutatják azt hogy kritikus lenne az állapot? Azt mondják, hogy Belgium nem tud elkezdeni oltani, mert nincs oltás. Ezen kívül a járványügyi adatokat mondják el Belgiumra vonatkozóan, meg azt, hogy szigorúbb intézkedések vannak Belgiumban. Ezen mi manipuláció, könyörgöm?

2021. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
És még mindig nem esik le neki hogy a 9 szám nem durva:D
2021. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
73%

1. Lehet, hogy tényszerűleg nem hazudik az M1 (most éppen...), de ez minimum manipuláció. Amikor lehozzuk, hogy Brüsszelben milyen szar, miközben nálunk SOKKAL rosszabb. Egyébként most ez a Brüsszelezés lett kiadva a pártfőközpontbók (propangada-minisztérium), csak nézz rá az Origora.


2. Ki találta ki, hogy a Telex hazudik? Én eddig ott még nem láttam hazugságot. Rendre hozza a közvéleménykutatók által közölt számokat (amik egyébként valóban azt mutatják, hogy a baloldali összefogás nagyobb támogatottsággal rendelkezik, mint a Fidesz, bár a legutóbbi cikkben azt is hozzátették, hogy a Fidesz erősödött).

2021. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
41%

2018-ban sem hazudtak kevesebbet a kormánymédia szócsövei. Akkor az elbukott perek száma:

Origó:34

Riport:22

Magyar idők:14

Pesti srácok:11

Lokál:11

888:8

TV2:7

2021. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
35%

#26 "Lehet, hogy tényszerűleg nem hazudik az M1 (most éppen...), de ez minimum manipuláció. "

Értjük, értjük.

Ezt már ismerjük jól. Lehet hogy egyedileg megvizsgálva mindenben jó, csak az "összképe" ugye, az az ami nem megfelelő.

Szerintetek.

Hát balázska, ez nem így működik!

" Ki találta ki, hogy a Telex hazudik? Én eddig ott még nem láttam hazugságot. "

Bruhahahahha...

2021. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
41%
Mivel a migránsok már évek óta nem jönnek az új célpont : Brüsszel.
2021. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
69%

27.


Ez még mindig elég gyenge.

2021. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!