Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Krumpli hívők! Szerintetek a...

Krumpli hívők! Szerintetek a Fidesz tényleg csak a burgonya miatt nyert?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor Soros Gyuri miért nem osztogat malacot vagy tyúkot?

2021. márc. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Amiatt is.
2021. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Meg a rengeteg csalás miatt!
2021. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Meg mert vidéken nincs net csak m1.
2021. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Már azt hittem, valami érdekes kérdés, mert én imádom a krumplit. Mindenhogyan, sütve, főzve, dödöllének, tócsinak, pürének, levesnek, főzeléknek, majonézesen, petrezselymesen, mindenhogyan.

Ja nem, nyersen nem.

Aki a krumplit szereti, rossz ember nem lehet.

2021. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a rejtett erőforrások miatt (cigányság), gyakorlatilag a Fideszen kívül senki sem foglalkozik a cigányokkal, így nekik nem akad választásuk.

Bal és a szélső jobb is kirekesztené őket, olyan párt kéne akik támogatják a felzárkóztatást és erre vonatkozóan a Fidesznél nincs jobb lehetőség.

Aztán ott van a nyugdíjasok nagy része, a visszavezetett 13. havi nyugdíj miatt már le vannak kenyerezve és a családtámogatás miatt szintén, ki ne akarna unokát 60 éves kora körül?

2021. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!