Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lesz megkülönböztetés a...

Ha lesz megkülönböztetés a korlátozások feloldásánál oltottság, vagy a védettségi igazolvány alapján, akkor ki fogtok menni tüntetni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Már korábban is voltam tüntetni a lezárások ellen, ezután is fogok tüntetni.
Már korábban is voltam tüntetni a lezárások ellen, de már nem fogok, belefáradtam.
Eddig még nem voltam tüntetni a vírushelyzet alatt, de ha ezt bevezetik, akkor biztosan fogok.
Eddig még nem voltam tüntetni a vírushelyzet alatt, de ha ezt bevezetik, akkor elgondolkozom hogy kimenjek-e.
Eddig még nem voltam tüntetni a vírushelyzet alatt, és bár ellenzem a megkülönböztetést, de nem fogok kimenni.
Nem értem, miért kellene tüntetni, teljesen rendben van, hogy akinek van védettségi igazolása, arra ne vonatkozzanak bizonyos korlátozások.
Renben van, hogy akinek van védettségi igazolása, arra ne vonatkozzanak bizonyos korlátozások, de más miatt viszont ki fogok menni tüntetni.
55 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Biztos hogy megyek. A nyugatabbi orszáfokban most is hetente vannak tüntetések. Mr.Kickl-től és az FPÖ-től kell példát venni. Vagy Dániában a "men in black" nevű csoporttól.
2021. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Haszna nincs , extrán büntetnek . A hatalom van előnybrn , a cégek multik pedig törvény nélkül előre bevezetik az igazolást anelkül nincs belépés sehová .... Renfőrállam van , mindegy ki fog nyerni 22ben ezt csak gokozzák negatívba .
2021. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Ha a munkahelyet érinti akkor veszek oltásigazolast
2021. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Miért mennék? Lehet választani, segíted a védekezést, és ezzel kapsz némi engedményt, vagy gátolod, és akkor rád duplán vonatkozik. Ez így működik. Tán nem hiszed el, hogy neked mindenből a könnyű út jár, mert te úgy döntöttél, hogy Jackass módra éled az életed, mindenki mást leszarva?
2021. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

4


Atya ég,neked minuszban van az IQ szinted?

2021. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%

Nekem 130 felett van, és erről hivatalos papírom is van.


De semmi baj, megszoktam már, hogy itt a többség azért van, hogy minél hamarabb eljussunk a sötét középkorba újra

2021. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
6# Az még veszélyesebb mert a tekintelyt es a tudományt hivatalos meséketfanatikusként követi . A lexikalis felesleges infó több büfészakos végzettség a másik véglet ...
2021. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%

7


Az IQ-nak semmi köze a lexikális tudáshoz. Jobb lett volna, ha csendben maradsz! A büfészak emlegetése is proli dolog, kíváncsi lennék, hogy téged egyáltalán felvettek-e volna bármilyen büfészakra, vagy örülsz annak, hogy a szakmunkásba sikerült? Nem mellesleg, az, hogy szerinted a tudományt meg tekintélyt veszi valaki figyelembe pusztán a saját előítéleteid, és korlátoltságot projekciója, semmilyen érvként nem lehet számba venni.


Egyébként meg gyógyszerész a végzettségem, szóval nyugodtan büfészakozz csak

2021. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
Középkorban te vagy IQ vagy lexikális tudás ide vagy oda . A tekintélyelv és a poroszos bólogatás kizárolágos gyakorlása egyoldalú szemlélet mint a tudomány istenitése erre a bizonyiték .A bemondott végzettséggel nem büszkèlkednék , a haszon extra amit ez a kàrtékony vegyipar hoz de semmilyen megoldast nem tudtok produkálni . Sem tumorok sem kronikus betegségek ellen nincs szeretek , az elpazarolt fejlesztési euro milliárdok ellenére sem . Számtalan mérget zúdítotok az emberiségre gyógyszernek hazudva, ezt tetézi a súlyos mellékhatásuk . Halálkufárok kezei alá dolgoztok bűnsegédként . Tankönyveket módszert sem magoltal be sem emlékezel oktatók tanárok dogmáira ? Akkor te zseni vagy , úgy születtèl hogy megkaptad a végzettséget ....
2021. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%

Projektáld csak tovább, semmi gond, megszoktam.


A semmilyen megoldás az, hogy mióta vannak gyógyszerek, oltások, és egyéb orvosi készítmények jelentősen nőtt minden ember várható életkora, és betegség esetén a várható esélyei.


A továbbiakban nem is kívánok reagálni a hülyeségedre, egyértelműen halvány gőzöd sincs, hogy miről beszélsz, csak a puszta demagógia süt le rólad.


Egyébként nem hoztam volna fel a végzettségem, távol álljon tőlem, de, ha megvádolsz azzal, hogy nincs értékelhető végzettségem, akkor reagálni fogok rá. Neked nem kellett volna ezekkel jönni, ahogy az IQ-val sem, én bármikor mutatok neked egy Mensa tesztet :)


Egyébként a középkort épp most demonstráltad, a jövőben neked javaslom, hogy semmi mást ne használj, mint pár ima, és esetleg egy sámán hívása. Az a neked való, minket nem kell terhelni, nem hiányzol. De valamiért amint problémád lesz, te leszel az, aki habzó szájjal követeli a kezelést :D

2021. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!