Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Hogy fogalmazhatt...

Ellenzékiek! Hogy fogalmazhattok meg kritikát a kormányról, ha még a Nemzeti Konzultációt sem tőltöttétek ki?

Figyelt kérdés

A rendszerváltás után az első kormány (pedig sok volt), aki megkérdezi az emberek véleményét. A járványról, annak nyitási mechanizmusáról ma 20-ig lehet nyilatkozni. Én jogosan várok is el nyitást, ha eljön az ideje év végére. De ti, akik egy egyszerű kérdőívet nem vagytok képesek kitőlteni, amit nem mindenki adott le, hogyan fogalmazhattok meg bármi kritikát a kormánnyal szemben. Hisz nem hallja a hangotok, mert nem írtatok neki?


Az a minimális követelmény ahhoz, hogy az ember kritikát fogalmazzon meg, hogy elmondja a véleményét a kormánynak. Hiszen ahhoz, hogy a szánk íze szerinti intézkedéseket hozanak, minimum ismerniük kell a véleményünk Tudod!? Ha még el sem mondod, miért vársz el bármit is? Én nem vagyok fideszes, de kitőltöttem legalább a nemzeti konzultációkat. De te? Hát nem tudom



2021. márc. 18. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Kitőltöttem a nemzeti konzultációt
Nem tőltöttem ki, mert nem érdekel a járvány
Nem nyilatkozok
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Troll?
2021. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem adok ki az adatalimat a kormánynak, köszönöm
2021. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Azt az okádék "Nemzeti" Inzultációt, aminek az egyik kérdésnél azok a válaszlehetőségek, hogy csak az oltottak lehessenek szabadok, vagy maradjon minden zárva örökre? Én nekiálltam kitölteni, de amikor ideértem felbasztam az agyam és otthagytam
2021. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

"megkérdezi az emberek véleményét"

[link]

2021. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Az önmagába is egy kritika ha nem töltik ki a nemzeti konzultációnak nevezett parasztvakítást az emberek. Nincs semmi értelme kitölteni mert előre tudható hogy minden a legnagyobb rendben megy azorbán kormánynál senki nem kormányoz jobban az egész világon, ez minden fidesz kérdőív kiértékelése után így lett előadva. Senki nem ellenőrzi és senki nem hitelesíti ezeket a visszaküldött kérdőíveket ezért azt mond azorbán róla amit akar, így meg tényleg semmi értelme azon kivül hogy pár fideszes jólkeres a kinyomtatásukkal.
2021. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
A konzultáció egy egyszerű színjáték arról hogy "mi aztán az embereket is megkérdezzük úgyhogy olyan demokrácia van itt hogy az tökéletes". Nem lehet komolyan venni. Aki elmegy szavazni az kritizálhatja a kormányt (az is aki rá szavazott) aki viszont nem ment ez az tényleg nem igazán kritizálhat, hiszen az is egy "szavazat" arra hogy neki mindegy mi lesz a következő 4 évben.
2021. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fsms ***** válasza:
95%

Mivel már előre megvan ez eredmény , tök felesleges.

Ez eredménye semmit nem változtat meg.

Demagóg hülye kérdésekre felesleges válaszolni, pont az ilyen agymosott fityeszeszekre találtak ki. Töltsd ki több százszor online módon, az összes ellenzéki helyett.

Sok sikert.

2021. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen konzultáció? Nem is tudtam.
2021. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
A nyitás/zárás szakmai kérdés.elég ha a véleményemet választások idején kérik ki,2 választás között pedig tegyék a dolgukat, dolgozzanak.ha bizonytalanok akkor mondjanak le,nem szégyen az sem.európaszerte bevett szokás hogy kormányok feloszlatják magukat.
2021. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Múltkor az út mellett legeltették a birkákat. Megálltam és megkérdeztem hogy beküldték-e a konzultációt. Szinte mind azt mondta, hogy beeeee. Bár szerintem még az előzőre gondoltak, mert nem hiszem hogy a juhász csinált nekik mail címet.
2021. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!