Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt akarják a politikusok a...

Ezt akarják a politikusok a magyar emberekbe propagandával belenyomni?

Figyelt kérdés

egyre több hír érkezik mindenféle vakcináról, milyen súlyos mellékhatások jönnek a szertől.

Közben a normál emberek 80-90 százaléka vagy tünetmentesen, vagy csak pici tünettel, pl torokfájás, vagy hőemelkedés átvészelik.

De ilyen szenny oltásoktól meg a mellékhatások előjönnek.

egészséges ember miért dől be ennek a propagandának?

[link]



2021. márc. 18. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Az Astra Zenecát pár országban például egy ideig nem is fogják használni a mellékhatások miatt.Az érdekes amit a cikk ír hisz Sváby is azt kapta és semmi baja tőle.Én egyiket se adatom be az a biztos👏👏
2021. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

"Közben a normál emberek 80-90 százaléka vagy tünetmentesen, vagy csak pici tünettel, pl torokfájás, vagy hőemelkedés átvészelik."

Több, mint 10 ezren vannak kórházban coviddal, 1170-en lélegztetőgépen, tegnap óta 207 elhunyt. Miről beszélsz?

2021. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A statisztika szerint a lélegeztetőgépen lévők 85%-a 65 év fölötti, ami erősen felülreprezentált tekintve hogy a teljes népességbol nem érik el a 30%-ot. Tehát igaz az amit írt a kérdező. Én sem adatom Be egyiket sem. A statisztika alapján nincs rá szükségem, megvagyok nélküle is.
2021. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Meg hagyjuk ezt a meghalt ennyi meg ennyi ember.

Előtte is míg nem volt a vírus meghalt sok ember évente, erről még sok helyen van cikk, ahol nem törölték a koronavírus propaganda miatt.

ha évi összeszámolásban nézem, a 2017 és 2018 influenza szezon és tüdőgyulladásos betegségekben meghaltak száma kicsivel marad alatta a mostani vírus propaganda számoknak...

És mivel ebben az évben állítólag nincs influenza, mert a koronavírus elbánt azzal is, akkor a számok alapján lehet egy erősebb járvány szezon,amit ha a tv-ben meg a közösségi oldalakon nem hangsúlyoznának ki ennyire, sokan nem vennének észre sem.

Na nem fura??

Csak akkor nem volt ennyire kiemelve.

Még pár ember kimentett pár ilyen cikket, sajnos nemrég visszakerestem párat, elég sok volt már az online felületekről törölve...

Ez is kicsit fura nem??

2021. márc. 18. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én hiába nem akarom beadatni magamnak egyik moslékot sem, a munkahelyem azzal zsarol, hogy "nem kötelezhetnek rá senkit," - de ha nem adatom be, akkor családbarátságból mehetek az utcára. És ami a legszebb ebben, hogy egy esetleges "szembesítéskor" simán a szemembe hazudnák, hogy ilyet senki nem sugallt, mondott, vagy még csak nem is utalt erre! Ez egy olyan háború, amit nem nyerhetek meg! EZ a mi demokráciánk! És még valami! Ezzel párhuzamban a valóban hatékony stratégiákról az ország lakosságának túlnyomó hányada hallani sem akar!
2021. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

#2 arról hogy a többség nél egy sima influenza szintű tüneteket csinál.


azt tudod évente hányan haltak bele az influenza járványba?

Persze hogy nem hiszen az már szokványos, arra nem is figyelt fel az ember...

2021. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy nem figyel fel mert megszokott. De ha nem hypolnák akkor az atlagembernek ez is full olyan lenne mint akkor
2021. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem félnek. Eddig azt hittem, hogy csak pénzt akarnak szerezni.

[link]

2021. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Ma azt is olvastam az indexen, hogy halott babákból készül a vakcina. (pontosabban magzatból és ez a vírusrettegő pápának már nem annyira kóser)
2021. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!