Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A propagandisták kegyetlenül...

A propagandisták kegyetlenül jó színészek?

Figyelt kérdés
Például Bende Balázs olyan gyűlölettel szidja az ellenzéket, mint a fene. Ilyen előre felvett videóknál még oké de ha adásba megy, hogy bírja ki, hogy ne röhögje el magát?

2021. márc. 19. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Élő adásban arra gondol, hogy mi vár rájuk a bukásuk után, s egyből nem is bír röhögni.
2021. márc. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt nem csak rá, hanem másra is lehet (kell) gondolni. Tudják, hogy hazudnak és uszítanak és féktelen baromságokat hordanak össze. AMikor adásba mennek, hogyan bírják ki röhögés nélkül? Egy konkrét álarcot kell felhúzniuk, dzsim kerri elbújhat mögöttük.
2021. márc. 19. 01:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szektások, akik ezt tényleg komolyan gondolják, illetve szép pénzt is kapnak érte.
2021. márc. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meggyőződésesek.
2021. márc. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van aki tényleg őrült módra hisz benne és ingyen is csinálja, de a többség szerintem csak a pénz miatt nyomja.
2021. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a Bende láthatóan hívő, de van sok olyan, aki belül undorodik attól, amit csinálnia kell, de nincs más választása. Ahogy egyre több média van a fidesz kezében, egyre kevesebb más munkahely van, ahova el lehet menni, és ahol nem ezt kell csinálni.
2021. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bende Balázs tudja jól, hogy hazudik. Mégis olyan jól beleéli magát, legalábbis ezt adja. Ő nem hívő, fizetett uszítógép. Én ezt komolyan nem csinálnám semmi pénzért de ha fegyver fognának a fejemhez hogy mondjad akkor tutira elröhögném magam. Ők nem hívők, fizetett propagandisták de hogy bírják ilyen jól?
2021. márc. 19. 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van, aki pénzért csinál olyat, amit nem szeret,vagy esetleg utál is. Biztosan jól fizet, vagy a ranglétrán akar feljebb jutni
2021. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért ne keverjük a nemzet rombolóit azokkal az emberekkel, akik pl nem akarnak 35 fokba téglát pakolni, csakhát kell a lé. Viszont a propagandistának hitelesnek kell lennie (jó Bende nem az), így nem véthet hibákat, márpedig azt könnyű. Bende tudja, hogy hazudik. Én pl ilyenkor lazán szétröhögném magam, viszont ha nem is nevet, akkor is figyelnie kell a beszédére, arckifejezéseire stb stb. Ki kell őket képezni arra, hogy ezeket tudják?
2021. márc. 20. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!