Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kapjon oltási, Védettségi...

Ki kapjon oltási, Védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

A gyógyult betegeknek is védettségi igazolványt akarnak adni.

Vajon Így a fiatalok és akik hátul vannak az oltási sorrendben nem fognak arra törekedni, hogy elkapják a vírust, hogy minél hamarabb igazolást és ezzel előjogokat kaphassanak.



2021. márc. 19. 08:43
A kérdező szavazást indított:
Csak az oltottaknak adnék védettségi igazolást
Csak a kétszer beoltottaknak adnék védettségi igazolást
Aki már egyszer megfertőződött kapjon védettségi igazolást
Aki meggyógyult csak három hónapig kapjon védettségi igazolást
Ha a gyógyult covidosok kapnak védettségi igazolást, akkor a fiatalok direkt el akarják kapni egymástól
Egyáltalán ne legyen védettségi igazolás, mert diszkrimináció
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Csakis az utolsó, különben kibaaszott undorító világ jön el.
2021. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az oltottak kapjanak, hogy lehessen tudni, hogy be vannak oltva. DE ez semmilyen előjoggal ne járjon!
2021. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én meg akarok fertőződni, de nem sikerült. Pedig kb mindent megpróbáltam.
2021. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak az utolsó. Különben visszajutunk a fasiszta diktatúrák korába.
2021. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem hihetetlenül jó dolog, hogy van ez a gyakorikérdések nevű játszótér, ahol oltásellenes trógerek megbeszélik egymás közt, hogy nekik mi lenne jó. Aztán van egy beteg - pszichiátriai eset - miniszterelnök, aki bár csak lopni, csalni és hazudni mer, kénytelen a buta és ostoba szavazóit megreguláz-gat-ni.

Közben emberek százai halnak meg e trógerek miatt.

2021. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok oltásellenes, vírusellenes meg főleg nem. Pont a visszásságokra akarom felhívni a figyelmet, ami csak újabb hullámokat indítana el.

Bár valószínűleg meg kellett volna adnom még egy opciót a választási lehetőségek közül. Mégpedig azt, hogy senki ne kapjon semmiféle védettségi igazolványt, amíg minden ember, aki akarta be nem oltathatta magát.

2021. márc. 19. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy gondolatsor. EU terv, hogy nyárra kész legyen a védettségről szóló kis kártya engedményeiről, hogyan, ki, hová mehet majd az országok között. Na már most, mi is a jelenlegi tényállás: idáig az uniós szint az átoltottság terén kb. 15%, ez legyen júliusra mondjuk 40% - mondjuk ezt kétlem -, de tételezzük fel. Elkezdik engedni oda-vissza ezeket a megkülönböztetett egyéneket, csordát, és már ugye tudjuk, hogy ezek a marhák ugyanúgy fertőznek, akkor hogyan a re...kes pi....ba fogják tudni, hogy kivel találkozhatnak, kivel nem??? 🤔 Tudtommal a nem beoltottat ugyanúgy fogja fertőzni, tehát erre milyen terve van a csúcs eszű politikusoknak, szakembereknek? Sárga kis csillagocska? Ja neeeem, nincs terv, hisz csak az emberek megtévesztése a cél...
2021. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy az osztás nem akadályozza meg a fertőzést és annak továbbadását, csupán a tünetek és megbetegedés erősségét csökkenti. Ha így nézzük az oltottak lesznek a legveszélyesebb csoport másokra, amennyiben mentesülnek bizonyos korlátozások alól.
2021. márc. 24. 07:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ugyanúgy elkapják és ugyanúgy fertőznek. (Nem az előző vagyok)

Én egyébként még télen elkaptam és nem kaptam kártyát (nem baj mert úgysem ér semmit, csak gondoltam megjegyzem:D) És egyébként ismerek olyat, aki augusztusban kapta el, és júliusig érvényes a kártyája, és olyat is, aki novemberben kapta el, és májusban lejár:DD ugyanúgy pcr tesztet nézve, szóval ugyanolyan ,,jogon” szerezve. Össze-vissza gyártják ezeket a kártyákat. Én meg nem is kaptam:D

2021. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!