Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenél-e egy Covid-tagad...

Egyetértenél-e egy Covid-tagadást megtiltó törvénnyel?

Figyelt kérdés

Mint pl:


Aki a Covid-19 nevű betegség létezését, súlyosságát megkérdőjelezi, vagy egyes védőeszközök (mint pl. maszkok) használatának fontosságát a vírusügyi szakemberek véleményével ellentétben kétségbe vonja, az XY büntetéssel büntethető.



2021. márc. 19. 15:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos, a hülyeség nem szűnik meg attól, hogy törvényt hoznak ellene.

Sőt, szerintem éppenhogy elszaporodna tőle.


Már most is látható, hogy a kevésbé iskolázottak között több a járványtagadó és oltásellenes, és ezek aránya egyre csökken, ahogy az iskolázottság növekszik.

2021. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
38%
Utolsoval egyetertek! Az erettsegit nelkulozo ismeroseim terjesztik a legjobban a konteokat!
2021. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
68%
12: Én érettségizett ember vagyok. És mint ilyennek, felettébb gyanús számomra, hogy a történelem folyamán még soha nem akarták az emberiséget ráerőszakolni bármiféle védőoltásra vagy akárcsak gyógyszerszedésre.
2021. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert a történelem folyamán nem voltak még védőoltások, amikor a világjárványok dúltak. Azt hiszem, két kézzel kaptak volna utánuk, ha lettek volna.
2021. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem dohányzók védelmére hozott törvényt említem példaként! Létezik? Igen! Még is ott próbálják meg kijátszani, ahol csak lehet, - mert a lőtéri kutya nem foglalkozik az ellenőrzésével.

Nyilvános kulázás! Lehet? Hivatalosan nem, - mégis bölcsőzsír-rémes krémes kombón korcsolyázhatsz belvárosi szűk utcákban Budapesten.

Garafiti! Lehet? Hivatalosan csak elvétve, kifejezetten erre kijelölt falfelületeken, - de egyébként nem. Mégis tele van hányva Budapest olyan ákom-bákomokkal, hogy egyiptológusok vakargatnák a fejüket - a jelentésüket illetően.

Van itt törvény a Jézus rongyba tekert középső lábára is, csak következetesen tojik bele mindenki és tojnak ellenőrizni, betartatni azokat a kiagyalóik!

Ennyit a magyarországi "tiltásokról"!

Tiltsd meg!

2021. márc. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
28%

Ha az emberek értelmesek lennének, nem is kellene törvénybe iktatni semmit! Értelmes, jóindulatú emberek törvények nélkül is tudják, mikor mit kell tenni, és aszerint cselekszenek. Vagy, ha nem tudják - mert senki sem tudhat mindent - elhiszik azoknak, akik értenek az adott kérdéshez.

De ha a butaság önzéssel, sőt rosszindulattal párosul, az pusztító tud lenni. Ezt látjuk ma a világban.

2021. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
57%
16: Szerintem meg az az önzés, hogy azért, mert a krónikus betegekre és/vagy öregekre veszélyes a vírus, amiatt mi is meg vagyunk fosztva a kikapcsolódási lehetőségektől avval az indokkal, hogy nem létfontosságúak.
2021. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hát igen, de elvileg már a fiatalokra is veszélyes.
2021. márc. 20. 09:51
 19/39 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlatilag meg nem.
2021. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Mindig arra veszélyes aki épp nincs beoltva... az idősek nagy része már megkapta a vakcinát, most buzdítani kell az ifjuságot is.
2021. márc. 20. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!