Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebből nem lesz itt nyaralás,...

Ebből nem lesz itt nyaralás, se most nyáron de még ki tudja meddig. Mi lesz így a szórakoztatás jövője?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen eddig sem csináltak sok mindent az emberek amikhez most úúúgy ragaszkodnak. Betolták majd kitolták a feneküket a vízből, esetleg órákat álltak sorban hogy láthassák a Római Colosseumot (mintha az olyan rohadt érdekes lenne, egy épület semmi több), valamint p1csa részegre itták magukat egy szórakozóhelyen és részegen bepróbálkoztak 1-2 csajnál, aki a másodperc töredéke alatt lekoptatta őket.

De legalább el lehetett mondani, hogy "van életük".

Ezeket a szarságokat, sőt még ennél sokkal jobb dolgokat elektronikus szimulációval szerintem már simán lehet helyettesíteni. A valóságos virtualitás már nem egy és nem két évtizede létező perspektíva. Szerintetek is elektronika, 100%-ban lesz a szórakoztatás jövője, egyfajta Home Entertainment?

A koronavírus világa és a korlátozások tökéletes táptalajt nyújtanak ennek széles körű elterjedésére.

Szerintetek?



2021. márc. 19. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A gyakorikerdesek.hu fóruma az új élet. Lubickolunk, nem? B)
2021. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Mivel soha többé nem fogják megszüntetni a covidiktatúrát, könnyen elképzelhető, amit írsz. Szép új világ...
2021. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Muszály provokálni a népet? Nem vagyunk így is elég nagy bajban?
2021. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Monkaalapú orbáni társadalomba nem a szórakoztatásos-nyaralásos-élvezkedéses mulatozás a cél és a lényeg, hanem a gyárban robotolás, hogy tuggggy parizeres zsemjére valót keresni, és kész.
2021. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sokkal jobb órákat sorba állni a colosseumért mint csak virtuálisan élni. Én most is igyekszem utazni szórakozni amennyire lehet.

És nem, a virtuális valóság soha nem fogja teljesen kiszorítani a valóságos szórakozást mert hiába valósághű egyszerűen mégsem nyújt olyan természetes élményt mint élőben atélni valamit vagy élőben megnézni valamit. Én biztosan így vagyok ezzel és nagyon nagy közösség vagyunk.

2021. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én azért maradnék a hús vér csajoknal,nem kellenek robotnők meg virtuális nők, kösz.Tudom hogy maradi vagyok de ez van
2021. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csajokkal nincs is gond, prostizni lehet, sőt barátnőd is lehet netről ha jóképű vagy. (Ha nem vagy az, akkor covid előtt sem kellettél a kutyának sem úgyhogy tök mind1)

Itt a lényeg a féktelen bulizáson van, a szórakozóhelyek, koncertek, fesztiválok mind virtuálisak lesznek.

2021. márc. 19. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azok úgy nem nyújtanak igazi élményt hiszen itt nem az a lényeg hogy szól a zene leginkább, hanem ismerkedni lehet, kiélni magad, kiszakadni a valóságból, és ezt az élményt valójában nem tudja és soha nem is fogja tudni teljesen helyettesíteni a virtuális valóság.


Az élő környezet, soha nem lesz teljesen helyettesítő.

2021. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Márpedig ez lesz a jövő. Lesznek olyan szoftverek amik teljesen kikapcsolják a tudatállapotod, az agyhullámaidon keresztül, és beleélheted magad.
2021. márc. 19. 22:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem. Az lesz a jövő amire kereslet van. Márpedig sokan vagyunk akiknek ez nem kell semmi pénzért. Úgyhogy mi fenn fogjuk tartani magunknak a "maradi" szórakozási lehetőségeket.

A piac törvényei alapján arra van kínálat amire kereslet is van. Mi elég nagy kereslet vagyunk úgyhogy megéri számunkra kínálatot fenntartani.

Mindig csak az tűnik el amit hagyunk veszni.

2021. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!