Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Magyarországon kényszeroltás zajlik?

Figyelt kérdés
Nem felháborító ez egy kicsit? Mire vetemedik még a diktatúra?
2021. márc. 19. 17:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem kényszerít senki. De amennyiben megpróbálnának kényszeríteni, már csomagolnék is. Más országokban is tudnék dolgozni home officeból, egy csettintés lenne elhagynom az országot és szevasz, adózok máshova.
2021. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy hazudsz.
2021. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%
ha járvány van, akkor bizony kényszeroltani kell! Ha jobb-komcsi, ha bal-komcsi kormány van, akkor is!
2021. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem úgy tűnik hogy az emberekre rárúgják az ajtót, aztán 3-4 fogdmeg lefogja a delikvenst, és Dr Mengele benyomja tövig a tűt. Mindenki önként és dalolva megy oltakozni, sőt azért megy a hiszti hogy miért nem kapják meg előbb a szurit.
2021. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
Megis ki kényszerít?
2021. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%
De mégis ki kényszerít bárkit is oltásra? Miért kell hazudnod kérdező?
2021. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem kényszerítenek. Szerintem a kérdező rosszul fogalmazta meg, hogy mit szeretne valójában. Szerintem erre gondol: Manipulálják az embereket, hogy oltani menjenek, például a számok drasztikus emelésével. Eddig is volt ennyi beteg, csak nem jelentették le. :)
2021. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
Na ez az igazi konteo emberek!
2021. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem kényszerít engem sem. Ne hazudozz!
2021. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Elszomorít az itt kialakult helyzet a kommentszekcióban.


Természetesen hülyeségből, írtam ki a kérdést; nincs kényszeroltás. Kérdésem teszt volt, hogy a gyakorikérdések népe hogyan vélekedik, és a válaszokra adott szavazatok alapján úgy látszik, hogy kb a társaság fele tényleg azt gondolja, hogy kényszeroltakozás zajlik.


Honnan van ennyi fogyatékos?

2021. márc. 19. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!