Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy demokratikus államban...

Egy demokratikus államban milyen jogon szabja meg nekem valaki hogy mikor és hova mehetek és mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
Milyen alapon tehetik ezt meg több mint egy éve, hogy korlátozzák a szabadságomat?
2021. márc. 19. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Hát, már egyre kevésbé vagyunk demokratikus állam. Üdv az Új világrendben.
2021. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Már nem nagyon van demokratikus ország a világon.

Ehhez hozzá kell szokni.

2021. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Egy demokratikus államban nem szabják meg ezt.
2021. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
#2 nem kell hozzászokni. El kell költözni vagy elzavarni azokat akik fenntartják a diktatúrát.
2021. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Úgy, hogy világjárvány van, a közösség érdekei felülírják az egyénét. Ha ezt nem vagy képes felfogni, közveszélyes idióta vagy.
2021. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

#4

Na és hogyan zavarod el? Felállsz és elzavarod?

Ha ilyen könnyű, miért nem zavartad már el?

Hidd el, sokkal kifizetődőbb elköltözni mint arra várni, hogy valaki megbuktassa ezt a rendszert. Hidd el nekem.

2021. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 molnarmarcell21 ***** válasza:
63%

Azt a rohadék KRESZ-t is hogy képzelik ezek a szemetek. Nekem ne mondják meg, hogy hogyan vezessek!


'-_-

2021. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
ÉN! Ha olyasmit teszel ami engem bánt, az ellen tiltakozni fogok minden formában. (Ebbe beleértve a fizikai kényszeritést is!) Valamint rajtam kivül minden demokratikusan gondolkodo ember ezt teszi. Igy müködik a társadalom. Mert akár hiszed, akár nem, nem csak jogaid vannak a közösségben hanem kötelezettségeid is!!!
2021. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
ugy, hogy nem anarchiaban elunk, es meg a demokratikus orszagokban is vannak torvenyek, amiket be kell tartani, vagy szamolni a kovetkezmenyekkel. esetleg nezd meg a purge filmeket, ha kivancsi vagy, mi az alternativa.
2021. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Vannak olykor az egyéni érdekek fölé rendelt közügyek, - és most éppen ilyen időket élünk. Ha mindenki megemberelné magát és összefognánk, - nem úgy, ami jelenleg is folyik az országban, - akkor is kellemetlen lenne a helyzet, de kiszámíthatóan rövid ideig. Utána azért kellene összefognunk, hogy az elért eredményeket megőrizzük - és csak ezután kerülhetnek ismét előtérbe személyes, kisstílű érdekek. Ezt a kor embere nem tudja agyilag emészteni, - nem is fogunk kikeveredni soha a járványokból...
2021. márc. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!