Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért retteg minden fideszes...

Miért retteg minden fideszes gyurcsánytól?

Figyelt kérdés
Azt mondják ő kormányozna, bárki is lenne a miniszterelnök. (Ellenzékből) Nade a dk max 20 százalékon áll, akkor fletó a többi párt nélkül még szavazást se nyerhetne a parlamentbe, ha a többi párt leszavazná. Honnan jön ez a csodás elmélet?

2021. márc. 20. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Tény, hogy Gyurcsány egészen egyedülálló teljesítményt nyújt: akárhogyan rendeződik át a baloldal, akármilyen pártok jönnek létre, válnak ki, szűnnek meg, az ő DK-ja mindig ott van az éppen aktuális összeborulásban, míg a többi pártvezér személye folyton változik. De attól még egyáltalán nem biztos, hogy ő lenne a de facto kormányfő egy baloldali győzelem esetén, viszont mivel már a NER kezdete óta stabilan ott van, ezért egy ismert ellenségképről van szó, akit lehet démonizálni és a tőle való rettegés egyben tartja a nyájat.
2021. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
60%

Ne felejtsd el, hogy az elmúlt 10 évben gyakorlatilag csak a Fletó pártja volt képes erősödni. Érted? Annak a lökött Fletónak a pártja, akit 2010-ben vasvillával üldöztek volna legszívesebben az emberek.

Most nyugodt szívvel mondhatná (vagy fogja mondani mondjuk egy év múlva, a választások előtt 2 héttel), hogy srácok, én mégis külön indulok, külön miniszterelnök jelölttel, mert ti szánalmasan bénák vagytok (nem lenne alaptalan, mert szegény Jakab-Hadházy-Szabó Tímes trió már nem tud akkora botrányokat csinálni, hogy róla beszéljenek.


Szóval röviden összefoglalva annyit mondanék, hogy a jelenlegi miniszterelnökjelöltek B kategóriás politikusok, gyengék, míg Gyurcsány a felvett szerepével képes tovább erősödni, ezzel pedig egyre nagyobb hatalmat szerezni az összefogásban.

2021. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem rettegnek tőle, inkább csak szeretnek mindig azzal takarózni, hogy ő (legalább) az életbe egyszer őszinte volt, amit nem tagadhat le és rosszul sült el. Azóta is hallani nap mint nap hírportálok kommentjeiben, hogy "mer a gyurcsány jobb vót?" szövegeket.

És mivel csak ő volt kormányon az MSZP-vel, kollektívan csak így tudják leírni a teljes ellenzéket, mivel vele fogtak össze.

Az a gond, hogy mivel nyilván egyik ellenzéki párt sem kormányozott még azok közül akik a parlamentben vannak most az MSZP-n kívül (aminek nagyrésze amúgy lecserélődött), így nem tudják azt mondani, hogy a Jobbik vagy éppen a Momentum szarul kormányozna, mert egyszerűen fals kijelentés lenne, hisz nem tudhatja. Hacsak nem egy alternatív dimenzióból jött ahol a Jobbik kormányoz.. És ilyenkor jön a Gyurcsány kártya.


Rettegni inkább Brüsszeltől és Sorostól rettegnek a fideszesek. Attól hogy az ország el van lopva a fejük fölül attól egyáltalán nem félnek, hisz minden negatív dolgot szemügyre sem képesek venni. Mérlegelni sem képesek, egyszerűen csak vallássá vált a politikai nézet, amit senki sem vehet el tőlük.

Sajnos egy olyan fideszesről sem hallani, hogy igen rájuk szavaztam, mert ez tetszik a politikájukban, viszont ez a része nem annyira, de ennek ellenére jobbnak láttam. Nem. Általában azért teszik oda az x-et mer' az Orbán, de sajnos érvelést sosem hallani..

2021. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én nem rettegek tőle, de utálom. Szerintem érted a kettő között a különbséget.

És miért? Mert "alatta" minden sz@r volt. Az jövedelem, a munkanélküliség, a nulla gazdasági növekedés, a devizahitel, nem volt családtámogatás, és még hosszan sorolhatnám...

2021. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Négyeske a kérdés nem az volt ki nyer vagy nem nyer🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

#3 Annyira szánalmas ez az állandó gyurcsány mosdatás, még nem szóltak neked?

"hazudtunk reggel, éjjel meg este" Ezt nem más mondta róla, hanem ő maga a saját politikai közösségéről, a kormányáról és a 2006-os választási kampányáról.

És nem, nem volt őszinte, szimplán lebukott amikor a tettestársai előtt beszélt arról amit közösen elkövettek az egész ország ellen.

2021. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mindentudó99 ***** válasza:
38%
Idült alkoholista ugyan ki félne tőle?
2021. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Orbánéknak el kell takarodniuk. Akiben van egy minimális jó érzés és magyarság az nem hiszem, hogy másképp gondolja ezt.
2021. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én jobboldali konzervatív vagyok, de nem vagyok fideszes. Gyurcsány bebizonyította, hogy nem alkalmas egy ország vezetésére. Nem tudja összetartani a csapatát, nincsenek rátermett szakemberei, könnyen szétcsúsznak a kezében a dolgok. Ő maximum arra jó, hogy retorikával, egy-egy karakteres felszólalásával, videójával, stb. képviselje az ellenzék álláspontját. Egyfajta kommunikációs embernek jó. Nagyobb feladatra nem szabad bíznim
2021. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!