Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A konditermeket mikor nyitják...

A konditermeket mikor nyitják ki a lakosság számára?

Figyelt kérdés
Már gondolkozom rajta, hogy versenyzői igazolást szerezzek, de fölösleges, ha 1 hónap múlva úgyis nyitnak.

2021. márc. 20. 22:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Más országban nyitva vannak még a legkeményebb korlátozások idején is.
2021. márc. 20. 22:06
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben is úgy volt, hogy 1 hónap múlva nyitnak. Életem egyik legjobb beruházása a versenyengedély volt.
2021. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz versenyengedélyt, nem valószínű, hogy ebben az évben kinyitnának
2021. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
A konditermeket? Azokat soha napján kiskedden kb. A legkisebb problémánk is nagyobb most mint a gyúrósok rinyálása.
2021. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

4-es! 😂😂😂 Hihetetlen, hogy vannak ennyire hülyék, mint te!


Januárban én is azt gondoltam, hogy lehet, hogy késő már elintézni a versenyengedélyt. Azért szerencsére megszereztem.

2021. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Örülj neki mint majom a farkának te, kompenzálós kisfarkú majom :D
2021. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűen csak élem az életem úgy, ahogy eddig. Nem örülök külön a versenyengedélynek.

Észrevettem, hogy majdnem minden szerencsétlennek valamiért egyet jelent a sport a testépítés sportággal.😂 Valahogy annyi eszük nincs, hogy van úszás, tenisz, box, kosárlabda, meg még legalább 100féle.

2021. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4: A legkisebb problémánk is nagyobb, mint a covid.


7: Ezek elavult sportágak, a gaming leváltotta őket. A testépítés az én meglátásom szerint nem sport, hanem egy olyan alap dolog, mint hogy bemenni reggelente dolgozni.

2021. márc. 21. 00:34
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
8-as! Majdnem egyetértek veled, csak annyi a különbség, hogy nem csak a testépítés, hanem valamilyen sport olyan alap, mint a munka. Legalábbis nekem. És ha mindenkinek az lenne, akkor nem lennének ezek a 4-es félék.
2021. márc. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Ja, ha mindenki edzene, akkor korlátorások se kellenének, csak a nem mozgó, elhízott, gyenge immunrendszerű emberekre veszélyes a vírus
2021. márc. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!