Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus elleni védekezés...

A koronavírus elleni védekezésben legfontosabb az lenne, hogy a fiatalok ne járjanak össze házibulizni, ennek ellenére több feljelentést is kellett tennem az elmúlt 2 hónapban. Miért ilyen fegyelmezetlenek?

Figyelt kérdés

A kiérkező rendőrök szerencsére teszik a dolgukat és létszámtól függetlenül kiosztják a csekket, hiszen még éjjel is a lakhelyén csak az tartózkodhat, aki hivatalosan ott lakik, és felhívtam a figyelmét a kiérkező rendőröknek, hogy hallottam, ahogy az este folyamán érkeznek a vendégek így véletlenül se higgyék el, hogy ott laknak.


Úgy gondolom, bár ez kevés és apróság, akkor is néhány életet akár megmenthettem, hiszen a fiatalok itthon sajnos rendkívüli nemtörődömséget, figyelmetlenség és korlátoltságot mutatnak, ami miatt sajnos a fertőzések száma drasztikusan megemelkedett.


A kérdésem tehát: miért nem lehet ezt a néhány hónapot kibírni?


2021. márc. 22. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező gyere te is velünk bulizni. Lehet csak az fáj hogy te már nem jársz ilyenekre?
2021. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%

" Mar 4 honapja nincsenek nyitva a szòrakozòhelyek."


Ez azt jelenti, hogy nincs is rá szükség valójában....

2021. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

#12

Ilyen alapon angol WC-re se, hisz 4 évezreden keresztül jól el voltunk nélküle.

2021. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
Pontosan! Jól mondod. Ivóvíz, fűtés, ennivaló, lakhatás, baxnivaló, slussz. A többi nélkül el van az ember.
2021. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
"s akkor megint mennek a nagyszülők, szülők a lélegeztetőgépre." Ez a baj, azon corona vírus fertözöttek, akik valóban az miatt (és nem egyéb alapbetegségekkel együtt) kerülnek az i ntenzívre, sokan azért halnak meg,mert miután lekapcsolják öketa lélegeztetögépröl, nem áll helyre a légzésük, hanem megfulladnak szegények. Corona vírusos beteget nem szabadna lélegeztetögépre tenni, már több orvosi egyetemen is jelezte világszerte,
2021. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező

Én nemsokára 50 éves leszek. Nekem ez az 1 év az eddigi életem 1/50-ed része volt csak, korábban sem jártam bulizni, nem sokat változott az életem attól mert korlátozások vannak.

A gyerekem 16 éves. Neki ez az 1 év viszont a középiskolájának egy évét vitte el, ahol éppen megismerkedtek egymással az osztályban, kialakultak azok a barátságok amik jó esetben megmaradhatnak életük végéig és éppen megtörtént az első szerelem is. Neki ez maga az élete, ez az év.

Próbálj már meg visszagondolni arra hogy TE milyen voltál fiatalon! Mert tuti olyan nem lehettél mint amilyennek most mutatod magad (ha ez nem egy troll kérdés, mert nagy rá a sansz).

2021. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
A legfontosabb hogy az öregek minél tovább élhessenek hiszen különben ki nézne a híradót és kinek utalnank a nyugdíjjárulékot?!
2021. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jo nagy avos komcsi vagy te is kerdezo.. Ezzel eleteket mentesz, na persze. Miert nem lehet ezt mindenki sajat megfontolasara bizni? Ha zavar, hogy partiznak, mert aludnal, akkor menj le es szolj nekik, vagy ahhoz mar nincs merszed. Ha zavar, hogy nem hivtak meg, kerdezz ra miert nem. De ez igy undorito rad nezve. Ezt a feljelentes dolgot sosem tudtam hova tenni. Az megint mas ha szolsz, es igy nem hagyjak abba, de legkozelebb te magad szolj.
2021. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!