Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus elleni védekezés...

A koronavírus elleni védekezésben legfontosabb az lenne, hogy a fiatalok ne járjanak össze házibulizni, ennek ellenére több feljelentést is kellett tennem az elmúlt 2 hónapban. Miért ilyen fegyelmezetlenek?

Figyelt kérdés

A kiérkező rendőrök szerencsére teszik a dolgukat és létszámtól függetlenül kiosztják a csekket, hiszen még éjjel is a lakhelyén csak az tartózkodhat, aki hivatalosan ott lakik, és felhívtam a figyelmét a kiérkező rendőröknek, hogy hallottam, ahogy az este folyamán érkeznek a vendégek így véletlenül se higgyék el, hogy ott laknak.


Úgy gondolom, bár ez kevés és apróság, akkor is néhány életet akár megmenthettem, hiszen a fiatalok itthon sajnos rendkívüli nemtörődömséget, figyelmetlenség és korlátoltságot mutatnak, ami miatt sajnos a fertőzések száma drasztikusan megemelkedett.


A kérdésem tehát: miért nem lehet ezt a néhány hónapot kibírni?


2021. márc. 22. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Mert fiatalok.
2021. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem érdekük kibírni. Ugyan miért kellene? Egy olyan korcsoport kedvéért, akik amúgy is lenézik és semmirekellőnek tartják őket?


Erre ráerősít az a jelenség is, hogy a korlátozásoknak láthatóan semmi haszna. 2 hónapja is ugyanezt csináltuk, mint most. Akkor valahogy sikerült csökkenteni a napi fertőzöttek számát, most ugyenezt csináljuk, és emelkedik? Van erre bármi értelmes magyarázat? Nincs. Csak annyit tudnak mondani, hogy "nem tartjátok be a szabályozásokat". Mert két hónapja jobban betartottuk? Vagy karácsonykor?

2021. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehany honapot? Mar 4 honapja nincsenek nyitva a szòrakozòhelyek.
2021. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Amùgy alkotmányellenes,hogy a rendőrseg hazakban bìrsàgol,mert ott többen vannak.
2021. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen vamzer gyerekeket, mint a kérdező, iskolában emlékszem a homokozóban végighúztam, kb ezt érdekelte aki árulkodott.
2021. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 árokpart ***** válasza:
100%
Ezt nagyon rosszul tudod kérdező. Bárhol lehet tartózkodni este 8 óra után csak az ne közterületen, közterületen gyalog, kerékpárral illetve gépjárművel közlekedve történjen. Szilveszterkot a TV be is mondta, hogy aki házibuliban tartózkodik az maradjon ott reggelig, mert kijárási tilalom van. Egyedül a 10 fős limit amit be kell tartania mindenkinek, minden háztartásban.
2021. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Kamu provokáló kérdés már megint. Nem csak ott lakó tartózkodhat egy lakásban, ezért biztos nem büntettek a rendőrök.

Nem mentettél meg te senkit :)

2021. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
91%
Napi boomer hergelős kérdés pipa.
2021. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen besúgó spicliket mindenki utálja
2021. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

persze, persze, nem szép árulkodni, én is értem ezt. De az a fiatal átadhatja másnak is a fertőzést és akkor megint mennek a nagyszülők, szülők a lélegeztetőgépre.

Szóval a fiatalok nem látnak előre távolabb a holnapnál, csak a mának élnek. Tudom, én is voltam fiatal, nem biztos, hogy én is félnék a vírustól, ha körülöttem kizárólag a 40 felettiekkel bánna el, de mivel már 40 leszek, most már azon az oldalon állok, akik óvatosak és vigyáznak.

A fiatal az fiatal, minden országban, nem csak nálunk, sajnos ilyen a mentalitásuk, nem érdekli őket, hogy az idősebbekkel mi történhet, csak ők hadd érezzék jól magukat.

2021. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!