Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki menyire bízik az ellenzéki...

Ki menyire bízik az ellenzéki összefogás sikerében?

Figyelt kérdés
Jómagam úgy gondolom, hogy többségben leszünk mi akik normális gondolkodásúak, és le lesz váltva a kormánypárt. Mert végülis, 2022-ben lesz a legegyszerűbb dolgunk, a választás során (Szerintem a mi hazánk és a kamupártok nem fognak bekavarni). Ki mennyire érzi biztosnak az ellenzéki sikert? Ha igen, miért igen, ha nem akkor miért nem fog nyerni az ellenzék?

2021. márc. 22. 21:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

Jakab helyére teszi a dolgokat:


[link]


Ez az ember győzni fog!

2021. márc. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Jó lenne bízni az Összefogásban, én is azt mondanám, hogy próba szerencse, de nézzük meg a Karácsony töketlenkedését Budapest élén. Ahol ellenzéki nyert, talán Újbudát leszámítva, nem mennek jól a dolgok. Nem jó a Fidesz, mert az Európai Únió lényegéből nem értett meg semmit, csak a pénzt szivattyúzza saját céljai elérésére, de az ellenzék sem tudott még egy meggyőző arcot villantani. Még mindig a veszekedés folyik, ha nyernének, az osztozkodástól lenne hangos a közélet.
2021. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van esélyük. Az egész választás talán pár tízezer/ezer szavazaton fog eldőlni..
2021. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

"nézzük meg a Karácsony töketlenkedését Budapest élén"

Ja, Karácsony hibája, ha a kormány elveszi a pénzt. :D

Igazad van. :DD


"az ellenzék sem tudott még egy meggyőző arcot villantani. Még mindig a veszekedés folyik, ha nyernének, az osztozkodástól lenne hangos a közélet."

Aha, és miért vannak települések, ahol pont jól működik és még azt sem tudod felhozni, hogy a kormány keresztbe tesz? Ja, hogy akor már ezek a települések nem számítanak, mert miattuk lehet az ellenzékre szavazni.

2021. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
utolsó remény
2021. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Szülőfalumban 2019-ben ismét megválasztották az ellenzéki összefogás által jelölt polgálmestert. Jobban fejlődött a falu, aztán jött a COVID. 2020 óta folyamatosan megvonják a támogatásokat, már olyan szinten, hogy közmunkásokra sem telik holott, a szomszéd faluban FIDESZES a polgármester és több pénzt osztanak neki, mint máskor.. :(
2021. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
#17: az a baj, hogy teljesen bevált nekik eddig ez, hogy a polgármestereket ekézik amiatt, hogy azok egyes adókat kényszerülnek megemelni, vagy megtartani. Mindenféle olyat olvasok, hogy csak 1-2%-kal kevesebbel kell gazdálkozniuk, és hát vírus van, szarban van a gazdaság, tehát bírják ki. Ja meg Karigeri lenullázta a pénzét, mindet a tanácsadóira költötte nyilván.
2021. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 te mindig orbánviktorgyőznifog orbánviktorbanbizol
2021. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

"a meg Karigeri lenullázta a pénzét, mindet a tanácsadóira költötte"


ezt csak te gondolod így? mert szerintem épp ugyanaz állhat a háttérben, mint amit a 17-es válaszomban is írtam.

2021. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
84%
#20: Azt mutattam be, hogy hogyan vélekedik a legtöbb kormánypárti kommentelő. Az arányokkal nem foglalkoznak, milliárd, vagy millió.
2021. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!